Turėjo kaip niekada daug darbo

Policija praėjusį savaitgalį vos spėjo suktis – vagystės, peštynės, neblaivūs už vairo. Suvestinės  mirga pranešimais iš Anykščių rajono.
Penktadienį apvogtas butas Anykščiuose, Vairuotojų gatvėje (turtinė žala 215 Eur) ir gyvenamasis namas Svėdasų seniūnijoje (turtinė žala beveik 2000 Eur).
Burbiškyje sulaikyti ir į Utenos AVPK areštinę uždaryti neblaivūs 51-erių moteris ir  60-metis jos sugyventinis. Šilelio gatvės gyventojai vienas kitą kaltino dėl muštynių.
Tą pačią dieną gautas 63-ejų Akmenos kaimo gyventojos pareiškimas, kuriame moteris nurodė, jog į jos mobilųjį telefoną paskambinęs asmuo prisistatė Swedbank darbuotoju ir pasakė, jog reikia sutvarkyti pranešėjos sąskaitas. Jos vartotojo ID žinojo, tik prašė prisijungimo duomenų iš kodų generatoriaus. Nuėjusi į banko skyrių nukentėjusioji sužinojo, kad nuo jos sąskaitos nuimta 500 Eur.
Šeštadienį fiksuoti net du smurto artimoje aplinkoje atvejai – viename iš jų buvo priversta dalyvauti ir mažametė. 34-erių anykštėnė, gyvenanti Tilto gatvėje, pasiskundė, jog vyras pradėjo ją keikti bei grasinti sumušti ir tokiais savo veiksmais pažadino 8-metę dukrą. Abi apstumdė bei laikė prievarta namo rūsyje. Įtariamojo policijai rasti nepavyko.
Tos pačios dienos vakarą Kurklių miestelyje, Ukmergės gatvėje, buvo  sustabdytas VW Golf, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 3,10 prom. girtumas) 32-ejų metų vietos gyventojas. Paaiškėjo, kad jis neturi ir vairuotojo pažymėjimo. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.