Trumpiausioje plaukimo krūtine distancijoje dalyvavusiems lietuviams iki pusfinalio pritrūko akimirkos

Europos plaukimo čempionate Glazge šįryt pirmieji į baseiną šoko Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas, dalyvavę 50 metrų krūtine varžybų atrankoje.

Viename, penktajame, plaukime besivaržiusius lietuvius išskyrė vos 0,07 sek. – G. Titenis (27,78 sek.) užėmė penktąją vietą, o jo jaunesnis kolega A. Šidlauskas (27,85 sek.) liko septintas. Deja, tokių rezultatų lietuviams nepakako, kad patektų į pusfinalį. G. Titenis nuo 16-ąją vietą atrankoje užėmusio olando Arno Kamminga atsiliko vos 0,07 sek. bei liko 19-as, o A. Šidlauskas užėmė 22-ąją vietą. Geriausią rezultatą užfiksavo vietinis herojus ir pasaulio rekordininkas britas Adamas Peaty, distanciją įveikęs per 26,5 sek. ir artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei puse sekundės.

Į finalą 200 metrų nugara plaukime šiandien mėgins patekti ir dar du Lietuvos plaukikai – Rokas Juozelskis ir Gytis Stankevičius. Šiame atrankos plaukime turėjo dalyvauti ir Danas Rapšys, tačiau jis nutarė susikoncentruoti pagrindinei savo rungčiai – šįvakar apie 19.30 val. vyksiančiam 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi finalui, kuriame lietuvis yra laikomas vienu pagrindinių pretendentų iškovoti auksą.