Trumpalaikės nuomos kainos jau aplenkė Druskininkus ir Palangą?

Peržiūrėjus skelbimų portalus ir palyginus nakvynės kainas, susidaro įspūdis, jog Anykščiuose apartamentų nuoma dienai arba dvejoms bene brangiausia iš Lietuvos kurortų.

Štai už vieno kambario buto nuomą parai Ramybės gatvėje prašoma 34 Eur. Tarp kitų privalumų nurodytą, jog centrą pasieksite pėsčiomis per 10 min., o visai šalia yra prekybos centras bei Kalitos kalnas. Kituose skelbimuose kainos svyruoja labai nedaug – nuo 32 Eur iki 40 Eur.

Tuo tarpu Druskininkuose ir Palangoje dar geresnėmis sąlygomis galima apsistoti net pigiau.

Druskininkų centre, Vytauto gatvėje, šviesus, jaukus 3 atskirų kambarių butas: 2 miegamieji, svetainė ir virtuvė – 1 asmeniui para – 12 Eur; 2 asmenims – 25 Eur; 4 asmenims – 45 Eur; Atskirai siūloma tartis dėl vaikų. Tiesa, šie apartamentai iki sausio 3 d. jau turi laikinus gyventojus.

2-jų kambarių buto Palangoje, Druskininkų gatvėje, nuoma poilsiautojams – nuo 30 Eur. Vienu metu gali apsistoti iki 5 asmenų. Yra visi reikiami patogumai, kiemas automobilio parkavimui ir pasisėdėjimui. Arti jūra, greta – Basanavičiaus gatvė, centras, parkas, vaiku Pasakų parkas.

Beje, anykštėnai į derybas dėl mažesnės kainos beveik nesileidžia. „Galiu nuleisti tik 2 eurus”, – sakė pakalbinta buto nuomotoja.

6 Komentarai

  1. Nebutu Anykščiai

  2. Su tokiais straipsniais atsigaukite:D nebeturit ko lyginti?juk kituose kurortuose pilna visko nuomai tai jie ir konkuruoja siulydami kuo pigiau.Plius anyksciuose sildymas brangiausias Lietuvoje tai lsaikyti buta reikia kazkaip:D

  3. o pas mus vanduo ” gydomasis”- pagal kainą

  4. Teko but druskininkuose

    Uz viso namo nuoma 5 kamb,virtuve ,kiemas ,centras 7 min einant ,kaina 20 euru.Skirtumas jaučiasi ,ar ne?

  5. tai ir sedekit druskininkuose …

  6. Šudini čebatai. Smegenu arti nulio. Išprūsime ne spragos, o vientisa didelė skylė. Ko norėt…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.