Trūksta butų nuomai

Skaitomiausio regioninio portalo Lietuvoje Nykščiai.lt skelbimų skiltyje kuris laikas galima stebėti būsto nuomos kainų augimą. Pasiūla menksta, o paklausa išaugo. Tai taip pat patvirtino ir meras Kęstutis Tubis, kuriam tenka susidurti su konkursus laimėjusių specialistų, iš kitų miestų, apgyvendinimo problemomis.
Kai kurie naujieji, nevietiniai, Anykščių valdininkai sunkiai suranda, kur apsistoti. Tačiau rajono vadovą papildomi rūpesčiai taip pat ir džiugina, nes tai signalizuoja, kad mieste gerėja ekonominė situacija ir čia gyventi tampa patrauklu.
„Jei ankščiau butai buvo nuomojami tik už komunalinių paslaugų apmokėjimą, tai šiuo metu išsinuomoti nėra paprasta ir už 150 eurų. Reiškia, jog paklausa jau yra. Parduodamų butų netrūksta, bet nuomai beveik neliko. Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjui, kuris laimėjo konkursą ir atvyko iš Vilniaus, taip ir nepavyko išsinuomoti Anykščiuose“, – sakė K. Tubis.   
Skelbimuose galima aptikti ir nuomojamų butų, kuriems taikomos kompensacijos už komunalinius mokesčius. Tačiau paklausiausi – su autonominiu šildymu.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.