Troškūnuose sportininkai išsidalino 20 medalių komplektų

Šaulių rinktinės vadė Asta Tidikienė aiškino atletams apie komandinio sporto naudą bei geriausias ekipas apdovanojo išskirtiniais prizais. Vienas iš turnyro organizatorių AKKSC treneris Algirdas Pupkis dėkojo sporto šventės dalyviams ir tikėjosi, jog ateityje renginys išsiplės, o paaugliai galės didžiuotis savo pasiektais svariais rezultatais.

Atvirų AKKSC lengvosios atletikos varžybų rezultatai

Šuolis į tolį (mergaitės 2006 m. gim. ir jaunes.): 3 vieta – Rusnė Raišelytė (Troškūnai), 2 vieta – Austėja Kazlauskaitė (Troškūnai), 1 vieta – Ema Eismantaitė (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 3 vieta – Katlina Bareikytė, 2 vieta – Gabija Zaleckaitė, 1 vieta – Evelina Ūselytė (Troškūnai).

2003 ir vyr. gim.: 3 vieta – Orinta Šeškaitė (Troškūnai), 2 vieta – Indrė Musteikė (Traupis), 1 vieta – Miglė Mincytė (Traupis).

Berniukai 2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Nojus Pupkis, 2 vieta – Gediminas Gerikas, 1 vieta – Andrius Patalauskas (Troškūnai).

2004-2005 m. gim.: 2 vieta – Nedas Aniulis, 1 vieta – Almantas Kaunietis (Troškūnai).

2003 ir vyr. gim.: 3 vieta – Tadas Kusta, 2 vieta – Domas Jankauskas, 1 vieta – Martynas Černius (Troškūnai)

Kamuoliuko metimas

Berniukai 2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Gediminas Gerikas, 2 vieta – Nojus Pupkis, 1 vieta – Andrius Patalauskas (Troškūnai)

2004-2005 m.gim.: 3 vieta – Nedas Aniulis, 2 vieta – Almantas Kaunietis, 1 vieta – Žilvinas Raišelis (Troškūnai)

2003 ir vyr. m. gim.: 3 vieta – Rokas Kusta (Troškūnai), 2 vieta –  Benas Majauskas (Traupis), 1 vieta – Ernestas Gailiušis (Troškūnai)

Mergaitės 2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Ieva Rašimaitė (Troškūnai), 2 vieta – Gytė Pupelytė (Anykščiai), 1 vieta – Ema Eismantaitė (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 3 vieta – Liveta Uselytė, 2 vieta – Gabija Zaleckaitė, 1 vieta – Evelina Uselytė (Troškūnai)

2003 m. gim. ir vyr.: 3 vieta – Aušra Ramanauskaitė (Traupis), 2 vieta – Indrė Musteikytė (Traupis), 1 vieta – Orinta Šeškaitė (Troškūnai)

60 m bėgimas (mergaitės)

2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Rusnė Raišelytė (Troškūnai), 2 vieta-  Gytė Pupelytė (Anykščiai), 1 vieta – Ema Raišelytė (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 3 vieta – Liveta Uselytė, 2 vieta – Katlina Bareikytė, 1 vieta – Evelina Uselytė (Troškūnai)

100 m bėgimas (merginos)

2003 m. gim. ir vyr.: 3 vieta – Anelė Kavaliauskaitė (Kupiškis), 2 vieta – Indrė Musteikytė (Traupis), 1 vieta – Miglė Mincytė (Traupis)

60 m bėgimas (berniukai)

2006 m. gim. ir jaunes.: 3 vieta – Edgaras Jogėla (Traupis), 2 vieta – Titas Morkūnas (Troškūnai), 1 vieta – Andrius Patalauskas (Troškūnai)

2004-2005 m. gim.: 2 vieta – Almantas Kaunietis, 1 vieta – Nedas Aniulis (Troškūnai)

100 m bėgimas (vaikinai)

2003 m. gim. ir vyr.: 3 vieta – Rokas Kusta, 2 vieta – Domas Jankauskas, 1 vieta – Ernestas Gailiušis (Troškūnai)

Krosas (500 m merginos)

3 vieta – Indrė Musteikytė (Traupis), 2 vieta – Liveta Uselytė (Troškūnai), 1 vieta – Miglė Mincytė (Traupis)

Krosas 1 km (vaikinai)

3 vieta – Žilvinas Raišelis, 2 vieta – Rokas Kusta, 1 – Domas Jankauskas (Troškūnai)

Šaulių rungtys

Kliūčių ruožas

3 vieta – „Traupis“, 2 vieta – „Astronautai“, 1 vieta – „Burbulai“.

Kareiviško bato metimas

Mergaičių grupėje triumfavo Gabija Zaleckaitė, berniukų – Nerijus Novikovas (abu Troškūnai)

Paulius Žukauskas

3 Komentarai

  1. Varžybos, po pusmečio kas atsimins kad vyko lengvosios atletikos varžybos , Anykščių KKSC rengė vienas varžybas, o Šaulių sąjunga kitas. Kodėl Troškūnai , juk turime puikų J.Biliūno gimnazijos stadioną kur puikus bėgimo takai o ne pievą.

  2. aciu Algirdui ir Arvydui uz dideli entuziazma organizuojant varzybas, o Anyksciu mokytojams geda, nes nesugebejo atvezti NE VIENO MOKINIO! Buvo viena mergaite, kuria atveze patys tevai…

  3. Anokia čia gėda, kaip tik šįkart protingai pasielgė. Per tokius karščius į lauką nerekomenduojama eiti, o čia varžybos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.