Troškūnų merginos moka elgtis su svarsčiu ir štanga

Kovo 2 dieną Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje vyko sporto žaidynės, skirtos paminėti Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui, kuriose mokiniai varžėsi keturiose rungtyse: šaudymo iš pneumatinio šautuvo, štangos stūmimo, giros (svarsčio) rovimo ir baudų metimo.
Daugiausiai dalyvių (31) užsiregistravo šaudymo rungtyje. Vaikinų įskaitoje nugalėtoju tapo Nojus Stanelis (J. Biliūno gimnazija), surinkęs 75 taškus, antrą vietą užėmė Domas Jankauskas (71 taškai; K. Inčiūros gimnazija), trečiąją vietą užėmė Nojus Pupkis (59 taškai; K. Inčiūros gimnazija). Merginų grupėje nugalėtoja tapo Rimgailė Čeponytė (69 taškai; K. Inčiūros gimnazija), antrą vietą užėmė Gabrielė Vinikaitė (65 taškai; K. Inčiūros gimnazija), trečią – Akvilė Ališauskaitė (61 taškas; J. Biliūno gimnazija).
Štangos stūmimo rungtyje dalyvavo dešimt vaikinų ir vienuolika merginų. Vaikinų grupėje pirmą vietą užėmė Nerijus Novikovas (K. Inčiūros gimnazija), antrą – Benjaminas Orlovas (J. Biliūno gimnazija), trečią – Mindaugas Minkevičius (K. Inčiūros gimnazija). Pirmą vietą merginų grupėje iškovojo Rimgailė Čeponytė, antrą – Greta Čeponytė, trečią – Evelina Uselytė.
Giros kėlimo rungtyje nugalėtoju tapo Benjaminas Orlovas (J. Biliūno gimnazija), antras liko Malvydas Esmantas, trečias – Deividas Grilauskas. Merginų grupėje triumfavo Greta Čeponytė, antroji vieta atiteko Rimgailei Čeponytei, trečioji – Dovilei Deveikytei.

Geriausiu baudų metiku buvo pripažintas Almantas Kaunietis (K. Inčiūros gimnazija), antras liko Mantas Magyla (J. Biliūno gimnazija), trečias – Nerijus Novikovas (K. Inčiūros gimnazija). Merginų įskaitoje laimėjo Rimgailė Čeponytė (K. Inčiūros gimnazija), antrąją vietą iškovojo Greta Čeponytė (K. Inčiūros gimnazija), trečią – Iveta Jazokaitė (K. Inčiūros gimnazija).