Troškūnietis Domas Krikščiūnas grapplingo imtynių turnyro bronzos medalio laimėtojas

Gruodžio 13 dieną, Lietuvos kariuomenės gynybos štabe vyko trečiasis atvirasis Karo policijos grumtynių ( grappling imtynių) turnyras.  Grapplingg, tai mišrių imtynių sporto šaka: Brazilų džiudžistu, dziudo, sambo, bušido bei kitų. Sportininkai kovoja 5 minutes iki pasidavimo  naudojant smaugimo bei skausmingus veiksmus. Pasibaigus pagrindiniam laikui skiriamos 2 minučių pratesimas iki „Auksinio taško“. Pratesimo metu įskaitomi  metimai ir išlaikymas pavojingoje padėtyje.

Varžybose įvairiuose svorio kategorijose dalyvavo 30 karių iš įvairių Lietuvos kariuomenės dalinių.
Domas Krikščiūnas svorio kategorijoje iki 70 kg. iškovojo bronzos medalį. Pirmoje kovoje Domas pralaimėjo Europos grapplingo imtynių čempionui  Renatui Buškui po skausmingo veiksmo. Vėliau laimėjo paguodos kovą ir dėl trečios vietos įveikė  pajėgų Lietuvos graplinggo meistrą.