Troškūniečiai sulaukė svečių

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija spalio 8 dieną sutiko svečius Troškūnuose.

Atvyko svečiai iš septynių valstybių: Rumunijos, Italijos, Portugalijos, Lenkijos, Turkijos, Graikijos ir Lietuvos – kurie iš pat ryto lankėsi Troškūnų šv.Trejybės bažnyčioje ir vienuolyne, kur edukacinę programą vedė parapijos klebonas Saulius Filipavičius.

Toliau atvykusieji svečiavosi Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje, kur buvo pristatytos edukacinės erdvės, mokomųjų dalykų kabinetai, muziejus ir tęsiami projekte numatyti darbai: aptariamos savo šalyse atliktos užduotys, tikslinamos detalės ir tolesnė projekto veikla. Mokiniai ne tik aprodė svečiams gimnaziją, bet kartu su mokytojais mielai atsakinėjo į svečių klausimus apie Lietuvos švietimo struktūrą ir projekto integravimą į formalųjį ir neformalųjį ugdymą.

Lietuvoje, kaip niekur kitur, matoma metų laikų kaita. Saulėta pirmųjų šalnų padabinta diena stebino savo grožiu. Svečiams čia patiko viskas: graži šalis, puiki Valstybė, nuostabūs Anykščiai, netikėtai atrastas pasaulio kampelis – Troškūnai.

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos informacija

3 komentarai

  1. Gerai gal mokyklos neištrins kaip kytu ir griuvėsei tik liks, gal vaikai ja galės dar lankyti jei vystoma kažkokia veikla ane kitaip bus kaip Kurklių ir Svėdasų bei kitos, liks tik vietoi vaikų klegesio surudijisios spintos, kas taip pat vyksta ir su medicina

  2. Būsimas meras

    Tamsta supraskite, kad Europos sąjungos vykdoma bendradarbiavimo ir paramos politika ne visus čia Lietuvoje pasiekia ne todėl, kad Kurkliai ar Svėdasai nesugeba prisiimti įsipareigojimų dėl Europinių paramos projektų įgyvendinimo, o todėl.kad rajono centre sėdintys ir diktuojantys kaip tur būti įsisavinamos Europos paramos skiriamos lėšos, nemato žmonių toliau kaip per ištiestą ranką nuo savo buvimo vietos.
    Rajono centro miestui kišamos tukstaninės ir milijoninės investicijos į aplinkos gerbūvio gerinimą, net neįsigilnant dėl tų investicijų tinkamumo, o kiti rajono miestai ir miesteliai paliekami be viešo poreikio infrastruktūros aprūpinimo. Gūdžioje atskirtyje. Ko norėti iš jaunų rajono gyventojų? Visi renkasi patrauklesnę gyvenimo aplinką su vystoma infrastruktūra.
    Ar atsivers akys politiniams valdžios žmonių patarėjams ir valdininkams, nagrinėjantiems visuomenės poreikius ir strateginius rajono vystymo planus, patariantiems kokius sprendimus tvirtint, parodys artimas laikas…

  3. Bitvinskas teisingai parašė kad mūsų valdžios surinkti bepročiai o dar durnesnio juos renka

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.