Troškūnams gali tekti keisti herbą?

Pirmadienį savo veiklos ataskaitą pristatė Troškūnų seniūnas Antanas Jankauskas. Vienas iš klausimų – žvėrių daroma žala. Apie žalą kalbėdamas A. Jankauskas teigė, kad šie metai turėtų būti geresni, nes šernus išguldė afrikinis kiaulių maras. „Daugiau kaip 300 šernų buvo išvežta iš seniūnijos teritorijos, šiemet žalos bus mažiau, mes ramūs“, – teigė A . Jankauskas.

Pasak seniūno, kritusių šernų paieška kai kam iš vietinių gyventojų jau buvo tapusi verslu. „Aiškiai per daug buvo prisiveisę. Daugiausiai vienoje vietoje buvo rasta 17 kritusių šernų“, – pasakojo A .Jankauskas. Troškūnų herbe puikuojasi šernas, o  jei jau neliks šernų, tai ir herbą gal teks keisti? Seniūnas sakė, kad maras ne visus šernus išguldė, taigi baimintis nėra ko – seniūnijos teritorijoje vėl buvo pastebėti keli šernai, porą jų pavyko sumedžioti medžiotojams užsieniečiams.
NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Kvazimodas

    ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 😕

    Cia tai bent, pasirodo Afrikinis maras turejo ekonomine nauda………….: Nes nebuvo kitu budu kaip leisti prasimaitinti vargstancioms seimomsis sernienos, sveikos sernienos. 🙂

    O dabar rami galva, nei sernu nei kiauliu velykoms…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.