Troškūnai prie Anykščių jungiami sklandžiai?

Nors pranešama, kad Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė su Anykščių savivaldybės ligonine bus sujungtos be jokių trukdžių, kaip ir numatyta, iki kitų metų sausio 2-os dienos, tačiau su šiuo procesu sietinas mažiausiai vienas ikiteisminis tyrimas policijoje.
Ligonines sujungti reikalavo Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, parengtas jo sudarytos Tarybos priimto sprendimo pagrindu. Rajono vadovams pavyko pasiekti, jog anykštėnams gydymo įstaigose nebūtų sumažintas šiuo metu teikiamų paslaugų kiekis.
Didžiausiu sujungimo nesklandumu šiai dienai įvardijamas faktas, jog vienas dirbantysis nesutinka, kad jo darbdaviu taps Dalis Vaiginas. Tačiau šiuo klausimu žada padirbėti iš rajono administracijos sudaryta darbo grupė, todėl tikimasi išspręsti ir tai.
Tuo tarpu ne viskas taip gražu kaip atrodo. Utenos apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė patvirtino, jog Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovybė kreipėsi į policiją, kad būtų atliktas tyrimas dėl šmeižto. Medikams kažkodėl užkliuvo kai kurie komentarai po Nykščiai.lt publikacijomis – „Kol kas neužkliuvo“ ir „Anykščių PSPC direktorė priešinasi“.
Visa tai, neabejotinai, kalba apie didžiulę įtampą tarp kolektyvo ir PSPC administracijos.  
Nykščiai.lt ir toliau domėsis ligoninių sujungimo reikalais.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.