Tris mėnesius LOR (ausų, nosies, gerklės) kabinete neveikia diagnostikos aparatas

Pirmadienį anykštėnas redakcijai atsiuntė tokio turinio laišką: „Neseniai socialiniuose tinkluose buvo rašyta apie Anykščių ligoninės vaikų skyrių. Ta problema lig ir išsisprendžia. Bet ligoninėje yra dar viena, manau, didesnė bėda.  LOR kabinetas turi diagnostikos aparatą, tačiau jis jau keli mėnesiai neveikia ir anykštėnai priversti kreiptis į kitų rajonų gydymo įstaigas. Manau ligoninės vadovybė ir rajono valdžia apie tai žino ir labai tikiuosi, kad  ir ši problema bus artimiausiu laiku išspręsta ir mums nebereiks niekur važiuoti“.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su laikinai einančiu ligoninės direktoriaus pareigas Daliu Vaiginu ir teiravosi, ar tikrai diagnostikos aparatas LOR kabinete neveikia?

„Nesu gavęs iš LOR gydytojos Onos Danutės Deveikienės jokių žinių, kad ten kažkas sugedę“, – sakė D. Vaiginas.  Po kurio laiko l.e. direktorius sujungė „Nykščius“  telefonu su ligoninės ūkvedžiu Edvardu Šeženiu, kuris paaiškino situaciją. „ Sausio mėnesio pradžioje kreipėmės į įmonę UAB „Salmeda“, nes jie yra vokiečių firmos atstovai Lietuvoje. Jie paprašė atsiųsti iš ligoninės LOR kabineto audiometrą. Sausio 8 dieną išsiuntėme, nes jie žadėjo suremontuoti. Pasirodė, kad mūsų audiometrui trūksta detalės, kurią reikia užsakyti pas vokiečius. Dėl koronaviruso pandemijos dabar situacija sudėtinga, dar tarptautiniai santykiai“, – aiškino ūkvedys. D. Vaiginas pridūrė, jog reikia tikėtis, kad greitu laiku diagnostikos aparatas bus suremontuotas.

Dalina RUPINSKIENĖ

60 komentarų

 1. miestietis

  o dieve siuntiniai is vokietijos tikrai ateina tik noro reikia

  • Klausimiukas D.Vaiginui

   O gal šitą aparatą sugadino tas pats idiotas, kuris kadaise nemokšiškai susprogdino unikalų YAG (Itrio – Aluminio – Granato) lazerį ?

   • Leonai A., klausk Deveikienės, kas sugadino.

   • kas per lazeris

    prašome plačiau pakomentuoti

   • Ką su tuo YAG (Itrio – Aluminio – Granato) veikė ligoninė? Kurią vietą gydė, paaiškinkit, dėkui jums.

    • Tiek žinių apie YAG

     Odos vėžius, iki vėžines apgamų būkles, visas keratomas, įgimtą piktybinį lentigo, virusines kondilomas vyrų ir moterų lyties organuose, karpas, hemangiomas, šalino nekrozes iš ilgai negyjančių trofinių opų, užlydydavo pratrūkusias kraujagysles, atliko peilio funkciją iš karto stabdydamas kraujavimą.

 2. Inteligentas

  Visad mokės gražiai išsisukti iš situacijos .

  • toli iki inteligento

   Melagis, ne inteligentas.

  • Nejuozas nevalstietis

   Rajono savivaldybės administracija ir taryba nemato čia problemos. Nebūtina laikiną direktorių užkrauti visokiais ūkiniais rūpesčiais dėl kurčiųjų aparato ir trikdyti vadovui kurti strateginius ligoninės veiklos planus, kurie bus aptariami artimiausiame tarybos posėdyje.

   • Juozapota

    Strategija vadinsis: „Pinigų kaulijimas iš savivaldybės ir smegenų tarybos nariams pudrinimas“ ?

   • „Rajono savivaldybės administracija ir taryba nemato čia problemos“ – Tai kam juos išrinkom? jie, būtent, turi spręsti eilinių žmonių problemas.

    • aš galvoju, kad problemas eilines turi spręsti patys žmonės, kurie tas problemas sukuria arba su problemom susiduria. Valdžia išrenkama tik valdyti, o ne dėl eilinių žmonių problemų sprendimo.
     Per amžius. Amen.

 3. Jo įrangą turi ,laisvų patalpų turi,bet noro visai nėra ,kad žmonėms būtų geriau.Daro viską Anykščių ligoninės vadovybė,kad tik sau geriau ir savo rūras išsuktų,o kiti tegu nors ir ………

  • Pacientas

   Taip, to kabineto gydytoja daro viską, kad pacientai ieškotųsi pagalbos kitur, o naujai įdarbinti LOR gydytojai – nesudarytų jai konkurencijos, ir neištvėrę pasitrauktų. Taip Rastenio atsikratė, ir po – mažiausia dar 5 LOR gydytojų. O kad reikia tobulintis ir naujoves diegti, jai, ko gero, misija neįmanoma.

   • Pacientui

    Iš kur tie tų gydytojų ir buvo?

    • Anykštėnas

     Buvo priimti gydytojai dirbti, kad pacientai gautų kvalifikuotą LOR pagalbą ir Anykščiuose, kad nereikėtų Vilniun trenktis. Bet vietinė „daktarka“pasistengė, kad jie čia nedrumstų jai ramybės…

     • Su Moters diena, paciente.

      Pora mėnesių dirbo gyd. E. Samackaitė, sako mažai mokėjo, daugiau neliko čia, o kas dar keturi kiti?

     • berods, praeitą vasarą įsidarbino nauja LOR gydytoja, bet po pirmo gauto atlyginimo jai klausimų nebebuvo ir išėjo iš darbo.

     • Gal tik ant popieriaus priimti buvo ir dirbo, kad neatsimenu naujo gyvo nei vieno.

   • anykštėnai,

    Ar nereikia pačiam kokio daktaro, nusišnekėjimas didelis.

   • pacientui?

    pasirodo Vaiginas yra Deveikienės pastumdėlis. Deveikienė vadovauja ligoninei. Meras apsiriko, grąžindamas savo patarėją į vadovus – nevaldo jis situacijos it net nežino kur „iškeliavusi“ ligoninės įranga. Atrodo kad, nesiorientuoja aplinkoje.

    • Toks LOR aparatas ne ružavas naktipuodis, valdžia žino, kad aparato nėra, bet pirkti brangu, pinigai kitur reikalingi.
     Kas žinote kur? Spėkite kur.

   • atsikratė

    Rasteniu pats Vaiginas, nes ponas Rastenis ajurvediniais ar dar kokiais ten žirniukais prekiavo iš po skverno

    • Norėčiau tų žirniukų sako nuonervų padeda ir nuo nuomaro. Ar pats jis tuos žirniukus dirba Kaži ar brangus labai ar kompensuojami ir kur parsiduoda.

 4. Nyksciam reikia atskiros pastraipos “Ligoninės problemos”. Nes dabar kažkaip direktorius nieko nezino kol neinformuoja jo nykščiai. Kažkas ten su komunikacija, ar su nenori dirbti yra problema, nieko direktorius nezino, o zmonės skundžiasi.

  • Anykštėnas

   Jau prieš keletą metų Nykščiai“dispanserizavo“ Vaiginą (kas galėtų paneigti, ar ne Tubio pakinkyti taip stengėsi ir tebesistengia!?). Bet su ligonine Nykščiams“viskas buvo gerai“, kai Vasiliauskas ligoninėje mokėsi vadovavimo, nors jos išlikimui kilo grėsmė..Prie Vaigino – vėl Nykščiai atgijo…Norint mušti – pagalį nesunkiai rasi!

  • Nereikia, nes Nykščiai nespėja su laiku. Informacija jau labai sena.
   „Palmira Varnienė
   Kovo 5 d., 15:23 ·
   Neseniai soc.tinkluose buvo rašyta apie Anykščių ligoninės vaikų skyrių.Taip,problemos buvo išspręstos.Bet ligoninėje yra dar viena, manau didesnė bėda: LOR kabinetas turi diagnostikos aparatą,tačiau jis jau keli mėnesiai neveikia ir anykštėnai priversti kreiptis į kitų rajonų gydymo įstaigas.
   Manau ligoninės vadovybė ir rajono valdžia apie tai žino ir problemos bus artimiausiu laiku išspręstos…

 5. nieko direktorius nežino

  Direktorius nežino,kad į ligoninę paguldomi ligoniai pasisako persirgę Covidu,bet darbuotojams neateina į galvą patikrinti e.sveikata sistemoje,nes kai kurie nėra net testo daręsi,todėl ir vėl gali atsirasti židinys.

 6. Iš kur jam zinot

  Jeigu nenori žinot,to kas jam nenaudinga

 7. Kurčias, bet ne asilas

  Kam tas aparatas? Juk jis nekompetentingam gydytojui proto neįkrės…

 8. KAŽIN P. VAIGINAS ŽINO,KAD LIGONINĖJE BLUSOS GYVENA?

 9. Labai,labai gaila gyd.Martinkaus tokie profai nesimėto. Manau pritars tą patį ir ,kurie ėjo išsitirti.

 10. Su Moters diena

  3 mėnesius sugedęs svarbus aparatas. Bobos, kad užslaptinę gedimus, nieks nežino. Nebūyų bobos. Todėl tas Mielas Bobas su Moters diena. Išbučiuoju
  O meluoti ir vaidentis gana. Ženklas, kad Vaiginas užsimiegojo. Kaip visad. Eilinį sykį pavaldiniams kaltė. Ar pirmas kartas?
  Didžiulė padėka Žurnalistei D. Rupinskienei, kad pagarsino anykštėnų problemas. Juk neturi jie vykti kažkur atlikti tyrimų, ypač seni žmonės.

 11. Kalbininkas

  Tikra Rūpintojėlė ta žurnalistė, ar ne, pagal tave? Net pavardė panašiai prasideda…

 12. kad vaiginas pribaigs ligoninę

 13. na ir vadovas

  kas ligoninėje vyksta – nežino, komunikacija tokia, kad kenkia jam pačiam ir jį delegavusiems.

  • Slaugytoja

   ne ūkvedžio darbą dirba gerbiamas direktorius, eidamas laikinai pareigas. Gerbiamas prezidentas deleguotas valdyti politinius ir strateginius sveikatos paslaugų klausimus rajone pagal koalicijos susitarimą. O aparatas senas ir jis bus pataisytas, kai bus rajono tarybos patvirtinta ligoninės veiklos strategija 2021-2023m, bei paskirtas vadovas į nuolatines direktoriaus pareigas.

   • Slaugutojai

    Prezidentas ir dydysis verslininkas, ar ne juokinga pačiai, neatsibodo dar jo visas niekines pareigas vardint

 14. Gyventojas

  Būtų vertinga sužinoti oficialią politikų, deleguvusių nuo savo partijos į šią atsakingą prieš anykštėnus veiklą savo atstovą, nuomonė. Kaip pakomentuotų anykštėnų valstiečių partijos lyderis savo favorito darbo ir nedarbo pavyzdžius.

 15. Kurkliete .Idomu kam priklauso remantuoti kraujo darimo apatata Kurkliams.Jau nedirba gal tris menesius.

 16. ŽmogėnS

  manau vienintelė išeitis, tai vyti lauk tokį vadovą.

  • neišeitis. pririštas gerbiamas vadovas prie valstiečių, o apie varpas supranta tik iš chirurginės pusės bet ne iš agronominės- žalio valstiečio pozicijos. Tai ką žmogus darys lauke su ta varpa ir gandrais?

 17. Nejuokinga, kai apie ligoninės perspektyvą negalvojama. Netgi vadovo nesugeba priimti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.