Treneris Anykščiuose padeda norintiems sportuoti teisingai

Sveikatingumo treneris Paulius Janušas organizuoja treniruočių ciklą Anykščiuose.

Treniruotes organizuojamos ne tik sportuoti, bet didesnis dėmesys skiriamas edukacijai, tam, kad žmonės sportuotų teisingai, kaip traumų ir susižalojimų prevencija.

 „Grupinės funkcinės treniruotės pradedantiesiems, norintiems pagerinti savo fizinę formą ir sukaupti bazines funkcinių pratimų atlikimo žinias.

Funkcinė treniruotė – jėgos treniruotė, skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti. Ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Stiprinami ne tik viso kūno raumenys, bet ir gerinama koordinacija, pusiausvyra, įtraukiami į darbą ir vidiniai gilieji raumenys“, – apie treniruotes pasakoja P.Janušas.

Anykščiuose treniruotės vyksta penktadienis, 18:30 val. Artimiausios treniruočių datos – rugpjūčio 7 ir 14 dienomis.  Treniruotes ves ir žiniomis dalinsis Gym+ sveikatingumo asmeninis treneris, HateHard snieglenčių mokyklos fizinio pasiruošimo treneris P. Janušas, tel. +370 619 43 029.

NYKŠČIAI

17 komentarų

 1. Labai šaunus vaikinas.

 2. gaidelis

 3. Gal galima ir svori numest , man 23 m. sveriu 83 kg. noreciau numest 20 kg. tada buciau idealios figuros ir isskirtinio grozio mergaite .

 4. Šaunus treneris! Rekomenduoju 🙂

 5. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

  O, ir į Anykščius atėjo progresas! 🙂

 6. Malačy, jaunimas pradeda judėjimą. Daugiau tokių bičų. 😉

 7. o kur vyks?

 8. Šaunuolis vaikinukas, sekmės, gerai kad dar jaunimas nepalieka mūsų miestelio

 9. Idomu, kokua kaina

 10. Šaunuolis Pauliau, sėkmės tau…

 11. Šaunuolis Pauliau.Neskaityk ślykščių komentarų iś pavydo žmonės taip raśo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.