Tremtiniai, politkaliniai ir Laisvės kovų dalyviai rinkosi Ariogaloje

Rugpjūčio 7 d. Raseinių rajone, Ariogaloje, 31-ąjį  kartą vyko tradicinis tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“.  Sąskrydis prasidėjo eitynėmis iš miesto stadiono į Dubysos slėnį kuriame ir vyko tremtinių šventė.

Kasmetinis sąskrydis tremtiniams, politiniams kaliniams ir laisvės kovų dalyviams – gera galimybė pabendrauti, pasimatyti su tais, kurie taip patyrė sovietinio okupanto represijas, išgirsti valdžios atstovų sveikinimus, kalbas, aptarti svarbius nūdienos klausimus.

Sąskrydžio dalyviams buvo surengtos Šv. Mišios, skambėjo jungtinio tremtinių choro dainos. Susirinkusiųjų sveikino Lietuvos vadovai: Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, buvęs Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis ir kiti.

Sveikindamas sąskrydžio dalyvius Prezidentas G. Nausėda sakė, kad jam visada gera būti gausiame būryje žmonių, kuriuos vienija Tėvynės meilė, pagarba bendrai praeičiai ir teisingos vertybės.

Sąskrydyje dalyvavo 20 Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Anykščių filialo narių.

NYKŠČIAI 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.