Trečiojo amžiaus universitetas turi naują vadovę

Sausio 21 d. įvyko Anykščių Trečiojo amžiaus universiteto ataskaitinis –rinkiminis susirinkimas. Vadovė Jadvyga Miškeliūnienė pasidžiaugė, kad universiteto veikla buvo įvairiapusiška: aktyviai dalyvavome daugelyje rajono renginių, bendradarbiavome  ir dalinomės patirtimi su kitais šalies TAU, vyko kūrybinės dirbtuvės, sveikatingumo renginiai,paskaitos,  vykdėme projektus ,,Gyvenk sveikai ir laimingai“, ,,Tautinio kostiumo kūrimas“, keliavome į Kroatiją, aplankėme Ilzenbergo dvarą, Panevėžio muzikinį teatrą, organizavome popietes ir vakarones, sveikinome jubiliatus. Vadovė visiems padėkojo už bendradarbiavimą, geranoriškumą, pagalbą, tačiau dėl pablogėjusios sveikatos pranešė, kad atsistatydina.

Visi TAU nariai dėkojo Jadvygai Miškeliūnienei už kūrybingą, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą, įteikė gėlių puokštę ir palinkėjo toliau dalyvauti veikloje pagal galimybes.  Naująja TAU vadove vienbalsiai buvo išrinkta valdybos pirmininkė Vida Antanavičienė. Ji padėkojo už pasitikėjimą, pasižadėjo tęsti visas tradicijas, prašė nebijoti kritikuoti, bendrauti atvirai ir nuoširdžiai.  Finansinės veiklos ataskaitą pateikė buhalterė Nijolė Maldžiuvienė.

Susirinkime taip pat buvo aptartos tolimesnės veiklos gairės, vyko diskusijos, pasiūlymai , kaip geriau ir įdomiau tobulėti, kurti, plėsti akiratį, išmokti, pažinti, bendrauti.

Susirinkimą vainikavo ,,Ilgiausių metų“ jubiliatėms  Stanislavai Milevičienei ir Aldonai Kiaulienei.

Regina Budreikaitė

8 Komentarai

 1. nusipirkit nauja fotika,nebejuokaukit

 2. Ar ją kas išrinko ,ar pati įlindo,nes sugeba prisimuilinti….

 3. Ar ją kas išrinko ,ar pati įlindo,nes sugeba prisimuilinti….

 4. Rašytojos vasarų pusseserė

  Pensininkų Lietuva…

 5. O kada cia buna stojamieji egzaminai ir kur juos reikia laikyti , gal yra kokie tai bilietai su klausimais ?

 6. galvoju,galvoju

  Girdisi pasireiškiančių,norinčių vadovauti moterėlių nemažai ir dar kiek sužinai,suneša iš visų kampų pletkus. Turint atliekamų lėšų galima ekskursauti kur panorėjus, sužinoti naujienas Anykščiuose galima ir nebaigus šio universiteto. Nueini į Humaną,o ten stovi moteriškės ir dalinasi garsiai įspūdžiais arba telefonu.

  • Visi bėgant laikui tapsime pensininkais ir laimingi būsime jei to amžiaus sulauksime. ,o gyvenimiška patirtis dar niekam nepamaišė… ar ne jie kloja pamatus ateities kartoms?..

 7. Del fotiko tai runkos dreba, juk trecias amžius

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.