Traupyje – dėjimai ir „dviratininkų“ triumfas

Kone visą vasarą krepšinio gerbėjus džiuginęs Anykščių rajono 3×3 krepšinio čempionatas artėja prie pabaigos. Šeštadienį Traupyje buvo sužaistas priešpaskutinis pirmenybių turas.

Krepšinio šventėje tradiciškai dalyvavo ne tik anykštėnai – savo jėgas išbandė ir Kupiškio komandos.

Jaunimo grupėje pirmą sykį triumfavo „Kavarsko“ ekipa, kuri aplenkė „Kupiškio“ ir „Origami“ komandas. Moterų tarpe niekas neprilygo „Pagalvok“ ekipai, kuri pranoko „Kupiškio merginas“ ir „Next“. Konkurencijos sulaukę „Mersedes“ veteranai pademonstravo meistriškumą ir antroje vietoje paliko „Nepagaunami“ komandą.

Vyrų tarpe į pusfinalį prasimušė „Dviraciudalys.lt“ (G. Asačiovas, D. Radžiūnas ir B. Urbonavičius) ir „Taurus“ komandos, kurios A grupėje aplenkė „Parko“, „Traupio“ ir be konkurencijos žaidusią „Mersedes“ ekipą.

B grupėje pirmą ir antrą vietas užėmė „Taifūno“ (L. Širmenis, T. Jodelis ir E. Sriubas) bei „Kavarsko“ ekipos, kurios pranoko „Kavarsko malūnus“ ir „Nepaėjo korta“ komandas.

Pusfinalyje „dviratininkai“ turėjo paplušėti prieš „Kavarską (11:7), o „Taurus“ po itin atkaklios kovos 18:17 palaužė „Taifūną“.

Mače dėl trečiosios vietos „Kavarskas“ (T. Urbonas, M. Sausaitis ir V. Peleckas) po pratęsimo 15:13 nukovė „Taifūną“, o didžiajame finale jau dominavo „Dviraciudalys.lt“ aukštaūgiai, kurie Traupyje dažniausiai tarp visų ekipų atakas užbaigdavo dėjimais, rezultatu 14:6 privertę pasiduoti „Taurus“ (M. Bielinskas, R. Jozonis, V. Piskariov ir M.Bareišis).

Anykščių KKSC dėkoja už įsteigtus prizus ir pagalbą organizuojant renginį Traupio seniūnei Daivai Tolušytei bei rajono merui Sigučiui Obelevičiui.

Paskutinis 3×3 krepšinio čempionato turas bus surengtas rugpjūčio 29 dieną Anykščiuose.

Anykščių KKSC

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.