Traupis sulauks investicijų

Traupis, kuriame gyvena meras Sigutis Obelevičius, sulauks ženklios investicijos. Vienai iš gatvių kapitaliniam remontui skirta 167 352 eurų suma.

Savivaldybė praneša, kad balandžio 20 d. Žemės ūkio ministerijos kanclerio potvarkiu Nr. 4D-49 „Dėl projektų kuriems skiriama parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Parama vietiniams keliams“, sąrašo patvirtinimo“, skirta parama Anykščių rajono savivaldybės administracijos projektui Nr. 20KL-KU-19-1-08574-PR001 „Susisiekimo infrastruktūros gerinimas Traupio seniūnijoje“.

Projekte numatyta atlikti Traupio Žerkiškių g. kapitalinio remonto darbus, pagal parengtą techninį darbo projektą.  Projektui skirta 167 352 eurų paramos suma (iš jų 142 249,20 Eur EŽŪKP lėšos bei 25 102,80 bendrojo finansavimo lėšos).

NYKŠČIAI

15 Komentarai

 1. Valdžios keitesi, žadejo Troskūnuose, Traupio gatvės gabaliuką iki Juostos upelio išasfaltuoti. 200 metru viso. Neimanoma gyventi kada prasideda dulkės, miškovežiai ir kiti griozdai kada vaziuoja. Sodai, daržai skendi dulkėse. Bet taip pažadais ir liko.

 2. mat Troskunai palauks o meras negali palaukti truksta zodziu slykstu kokius merus issirenkam

 3. meras nelauks o jei neisrinks

 4. gaidziukai valdo i botanikos soda vaziuosim atidarytais langais nors nedulkes

 5. Pagaliau!

 6. liuks, tikrai ten baisi gatve nuo kelio iki baznycios. senai jau reikejo.

 7. reke an skernelio o ko nerekiat ant obeleviciaus ,tai dvigubi standartai

 8. Komunistas valdo

 9. KUR JŪS TEN MATĖT BOTANIKOS SODĄ TEN VIENOS ŽOLĖS

 10. tijunas stebi

  cia normalu-cia vadinasi pirmyn i buvusi komunizma-o dar irodineja kad tais laikais blogai buvo gyventi….tais laikais reikejo stoti i komunistus-dabar Klestetumet-butumet konservatnykais ar tais liberastais-ar socialSS ir kelius isasfaltuotu…isasfaltavo pas zioogely-dabar pas kita….skirtumas tik kad vienas buves,o kitas vaikaitis….

 11. Va ką daro tas botanikas.O dieve aś niekada jo nerinkau ir nerinksiu.Kada gi pakeisim mera.?

 12. Kada Kuniškio kaimo beržų gatvę renovuos, o tai turi pirmu begiu 200 metrų atkarpą pravažiuot, kad važiuoklės nesulaužyt?????

 13. Labai šaunu. Nepraėjo 30 metų ir sulaukėm šventės savo gatvėje.

  • Dziaukitės kad siol dar neturėjot asfalto,nes jis jau butu toks pat duobetas kaip ir papartynės gatvėje 😀 Pasiputeliu gatvė is viso dabar pasikels…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.