Traupio, Kavarsko ir Troškūnų imtynininkai – olimpinėje dienoje Klaipėdoje

Klaipėdoje  įvyko viena masiškiausių Lietuvoje sporto švenčių – Olimpinė diena. Jau 30-ąjį  vykusi šventė buvo rekordinė  ir sportinėse veiklose save išbandė apie 30 tūkstančių klaipėdiečių ir miesto svečių.

Kasmet vis geriau organizuojama ir vis daugiau dalyvių sulaukianti sporto šventė suteikė galimybę save išbandyti per 100 įvairių sporto veiklų, rungčių. Lietuvos sporto federacijos, asociacijos turėjo galimybę pristatyti savo sporto šakas visuomenei.

Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros  gimnazijos Kavarsko daugiafunkcinio centro ir Traupio pagrindinės mokyklos mokinių grupė kartu su Subačiaus gimnazijos jaunaisiais imtynininkais dalyvavo šioje šventėje ir turėjo galimybę  rinkti taškus atliekant numatytas užduotis ir už tai gauti organizatorių įsteigtus prizus. Visą dieną trukęs renginys neprailgo, nes reikėjo paplušėti norint ne tik pamatyti, bet ir pačiam išbandyti daugelį sporto rungčių. Surinkti taškai suteikė dar didesnį džiaugsmą, kai už tai laimėjai Olimpinės dienos marškinėlius, sportinė kuprinę, gertuvę ar kitą prizą. Dalyviai pamatė ne vieną olimpietį, o su Andriejumi Zadneprovskių ir Laurą Asadauskaitę – Zadneprovskienę ir nusifotografavome. Šventę vainikavo  Monikos Pundziūtės-Monique koncertas. Norime padėkoti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui už suteiktą nemokamą nakvynę renginio metu.

Arvydas Krikščiūnas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.