Traupio bibliofilai – protmūšio trečios vietos laimėtojai

Lapkričio 11 d. Raguvoje, Panevėžio rajone vyko finalinis, trečiasis šių metų protmūšio žaidimas, kuriame dalyvavo aštuonios komandos, tarp jų ir  traupiečių –  Traupio bibliofilai.

Žaidimo moto: ,,Visi ką nors žino, visko nežino niekas“ labai puikiai atspindi šio žaidimo esmę. Visi po mažą dalelę į savo komandos žinių kraitelę ir žingsnelis po žingsnelio keliaujama link pergalės. Patys įvairiausi klausimai iš istorijos, biologijos, lietuvių kalbos, geografijos, sporto, muzikos ir kitų sričių, įtraukė į diskusijų, samprotavimų, azarto, abejonių ir ginčų sūkurį. Ne vienerius metus Raguvos kultūros centro darbuotojai organizuoja ir sukviečia drąsius, iššūkių nebijančius, žingeidžius, išradingus, norinčius praplėsti savo akiratį žmones.

Žaidimo metu netrūko geros nuotaikos, emocijų, komandos ne tik žaidė, bet ir  pristatė knygų, filmų, muzikinių kūrinių TOP trejetukus, klausėmės užburiančio kanklių skambėjimo, skambių lietuviškų dainų.

Traupio bibliofilai finalinėje rungtyje surinko lygiai taškų su Raguvos gimnazijos komanda „MES“, ir, deja, papildomoje užduotyje jie buvo greitesni už mus.

Vakaro pabaigoje visų laukė rėmėjų dovanos, degustacinė vakarienė ir nesibaigiantys dalyvių pokalbiai. Džiaugiamės turiningai praleistu vakaru.

Daiva Tolušytė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.