Traupiečiai plojo savivaldybės vadovams

Antradienio vakarą savivaldybės vadovai dalyvavo Traupio seniūno 2018 m. ataskaitos ir 2019 m. veiklos plano pristatyme Traupio seniūnijoje. Traupiečiai šiltai sutiko savivaldybės komandą, o vicemeras Sigutis Obelevičius susirūpino, ar nenugriaus jo namo.

Traupio seniūnijoje pasiklausyti ataskaitos ir susitikti su vadovais susirinko apie 40 Traupio ir Levaniškių gyventojų.  Apie dvi valandas trukusi seniūnės Daivos Tulušytės  ataskaita ir savivaldybės vadovų  dialogas su gyventojais vyko labai pozityvioje atmosferoje. Net ir opozicijos atstovas Dainius Žiogelis, kuris irgi atvyko į ataskaitos pristatymą, buvo nusiteikęs taikiai ir pagyrė seniūniją.
Meras Kęstutis Tubis trumpai pristatė būsimą rajono biudžetą, kalbėjo, kad per kadenciją pavyko grąžinti apie 2 milijonus skolų, bet rajono bendras skolų likutis yra apie 6, 6 milijono. „Didžioji skolos dalis velkasi dar nuo 1999 m., yra 3,5 milijono skola, tada paimta dujinėms katilinėms įrengti. Kai kurios iš jų šiuo metu jau nebeveikia, o mes turime grąžinti kas ketvirtį po 60 tūkstančių eurų, negalime dėl to mažinti šilumos kainų“,- sakė meras.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas kalbėjo apie darbus, kurie numatomi atlikti seniūnijoje. Vienas iš tokių – bus griaunama bešeimininkė ferma ir bešeimininkis namas Traupyje. „Ar ne mano alytnamis? – sukluso Traupyje gyvenantis vicemeras Sigutis Obelevičius, – žmona sako, kad namuose  nėra šeimininko, tai išsigandau, kad gal jau įtraukė“. Vis dėlto S.Obelevičius buvo nuramintas, kad ne jo namą griaus.
O susitikimo dalyviai labiausiai džiaugėsi išgirdę, kad iki liepos pabaigos bus baigta Levaniškio  Liepų gatvės rekonstrukcija. Net ir paplojo šią žinią išgirdę.

Plačiau – „Šilelyje“.
Linas BITVINSKAS

12 komentarų

 1. Kregždutė

  Sulinkę, sukumbę, pavėpę ir beveik visi pilvoti. Jaunuoli, sėdint švarko sagą atsisek, supratimo kaip patiems atrodyti nulis, kaip gali gerai atrodyti rajonas? Uždirbant tokius pinigus, atrodyti taip yra apsileidimas. Ne kitaip.

 2. Sigutis net uzmigo issigandes

 3. valdzios daugiau ,negu gyventoju

 4. O ponia Palaimienė – prie traupiečių ar prie valdžios?

 5. Siūlau Gališankai padidinti algą dar 20 proc. gal nusipirks normalias kojines.

 6. suskaičiavau

  5 komunistai pirmoje eilėje

 7. Finalinė operetės daina

  Ne Tubiui ir Sigučiui mėlynas dangus…
  Kai antspauduotom durim klotas kelias.
  Teks Tubiui grįżti į Karvius,
  Ieškok Siguti nors kokio darbelio…

 8. O ko gi priekinėje eilėje vaikų teisės sėdi, gal ir valdžion nori. Neee prižiurėjau ka tie vaikų specialistai daro LT mastu.
  Priminkite kokioje partijoje ji, patarčiau rinkėjams….

  • Klausimas į klausimą

   Panašu, kad tamsta nemalonių reikalų su vaiko teisėm turėjai? Ar Palaimienė jums asmeniškai ką blogo padarė?

 9. jau kai vyras trumpom kojinėm ir matosi iš po kelnių plaukuota koja,tai nėra šlykščiau!

 10. O ko ten sedi ponia Palaimiene, gal vaiku saviem draugam iesko, kad draugai didelius pinigus uz globa gautu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.