Traupiečiai lauktų šeimyninių globos namų

Antradienio vakarą vykusiame Traupio seniūno veiklos plano pristatyme seniūnė Daiva Tulušytė kalbėjo, kad seniūnijos teritorijoje būtų galima padaryti daugiau, jei seniūnija gautų daugiau darbo rankų, o ypatingai seniūnijos žmonės lauktų naujų gyventojų.

„Per 2018 metus nemokamus viešuosius darbus seniūnijoje atliko du asmenys, nežinau, ar bus tokių asmenų šiais metais“, – kalbėjo seniūnė.
Beje, traupiečiai pageidavo ne tik darbininkų, bet ir prašė rajono vadovų, kad jų miestelyje būtų perkamas socialinis būstas, o jame apsigyventų nauji žmonės ar šeimyniniai vaikų namai.
Tai ryškus kontrastas nuo Anykščių miesto. Priminsiu, kad didžiulis skandalas kilo 2018 metų pabaigoje, kai buvo paskelbta, jog Švyturio gatvėje bus įkurti tokie namai. Gyventojai rinko parašus, vyko susitikimas su rajono valdžia, kuriame gyventojai griežtai atsisakė kaimynystėje matyti šeimyninius globos namus. Panašu, kad aistros bent kuriam laikui nurimo, namai įkurdinti ir veikia. Tiesa, reikia pridėti, kad traupiečiai jau turi patirties, nes šiame miestelyje gana ilgą laiką buvo panašūs vaikų namai.
Linas BITVINSKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.