„Traukiama sunkioji artilerija“

Centro partijos Politinės tarybos pirmininko pavaduotojas Kristupas Krivickas rengiasi suremti ietis su kitais kandidatais į Seimą Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje. Politiko teigimu, oponentų bus nemažiau nei tuzinas ir jie bus patys stipriausi. Tuo tarpu jo bendrapartiečiai sako, jog tai kol kas tik paties K. Krivicko sprendimas ir nereiškia, kad galutinis bus būtent toks.
Apie tai, jog į Anykščius siųs kandidatą su didele politine patirtimi prabilo tik konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis. Tuo tarpu Centro partijos pirmininkas kol kas viešai nėra užsiminęs apie pakartotinus rinkimus ir galimus partijos kandidatus. Tikėtina, jog tokio pasiūlymo dar gali sulaukti ir Tarybos narys Arūnas Liogė.
Vakar pašnekintas Centro partijos Politinės tarybos pirmininkas Arūnas Grumadas sakė, jog apie K. Krivicko kandidatavimą Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje iki šiol nieko nėra girdėjęs.
„Šito tikrai dar nesvarstėme. Paskutiniame partijos tarybos posėdyje buvo kalbėta tik apie tiesioginius merų rinkimus Šakiuose ir Jonavoje. Tada dėl Anykščių dar nežinojome, jog taip viskas pakryps“, – sakė A. Grumadas.
Tuo tarpu pats K. Krivickas tik užsiminė, jog oficialaus jo kaip kandidato patvirtinimo dar reikės palaukti ir nė kiek neabejodamas tvirtino, kad dalyvaus rinkimuose bei padės anykštėnams susigrąžinti pasitikėjimą politikais.
„Švelniai tariant, įvyko Anykščių ir Panevėžio rajonų gyventojų išdavystė. „Þalioji banga“ nuslūgo – liko tik dumblas ir purvas, ir gyviai ropinėjantys. Gerai, kad tai pamatėme ir dabar apygardos rinkėjai sulauks pačių stipriausių kandidatų. Tikiu, kad partijos kels ryškiausius lyderius, o anykštėnai turės kaip niekada labai stiprų savo atstovą parlamente. Dalyvavau rinkimuose kaip Antikorupcinės koalicijos sąrašo antras numeris, todėl tikrai kandidatuosiu ir dabar, būdamas Centro partijos nariu. Važiuosiu ir kalbėsiu su Anykščių rinkėjais, nuraminsiu žmones, nes natūralu, kad tai, kas įvyko, yra tam tikras sukrėtimas visiems Lietuvos gyventojams. Šiuo atveju jokios rinkėjų kaltės neįžvelgiu, nes jie balsavo už pokyčius, tačiau labai greitai nukrito naujųjų valdančiųjų kaukės ir pasimatė, kad gelbėtojai taip pat susikompromitavę. Dabar rinkėjui bus lengviau, nes visos šalies žiniasklaidos dėmesys bus sukoncentruotas į vieną apygardą ir visi kandidatai bus matomi labai ryškioje šviesoje“, – kalbėjo K. Krivickas.
Anykščių krašto didžiausia bėda Centro partijos kandidatas mato nemažėjančią emigraciją. Beje, lygiai tas pats visoje Aukštaitijoje, kurioje K. Krivickas turi giminaičių. Jo tėvas kilęs iš kaimyninio Ukmergės rajono.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.