Tokio klausimo nesitikėjo…

Praėjusiame Tarybos posėdyje, besirengiant balsuoti dėl „Anykščių rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto patvirtinimo” pakeitimų, opozicijos atstovas Dainius Žiogelis administracijos direktoriaus paprašė ataskaitos apie iš viso iki šiol neįgyvendintus darbus, tokius kaip naujos balsavimo įrangos pirkimą ir kt.

Ir pats paprasčiausias sprendimo projektas kaip dažnai nutinka šioje kadencijoje neretai anykštėnų politikų sureikšminamas bei paverčiamas tam tikrų tarpusavio santykių pasitikrinimu. Kol kas įranga nenupirkta, o kas bus, kai ją valdžia įsigys?..

„Kadangi daug pinigų eilučių, priežasčių, kodėl jie stumdomi, kaitaliojami – kokie konkretūs darbai nuo metų pradžios, kai buvo priimtas biudžetas, visiškai neįgyvendinti? Nes čia, kiek matom, tik balsavimo įrangos pirkimas užstrigo. Ir kodėl tas konkursas neįvyko, juk viešojoje erdvėje matėme, kad buvo ir kandidatų, ir pasiūlymų? Be to, ir praeituose Tarybos posėdžiuose buvo kalbama apie darbus, kurie neįgyvendinti“, – Audroniui Gališankai klausimą iš kelių aiškių punktų uždavė D. žiogelis.

Administracijos direktorius sutiko, jog šis projektas neįgyvendintas, tačiau pažadėjo, jog kitais metais bus atsižvelgta į pastabas ir įranga nupirks.

„Taip jūs teisingai pastebėjote – būtent balsavimo įrangos viešųjų pirkimų konkursas neįvyko, kadangi buvo vykdomi teisiniai ginčai ir dėl to jis buvo nutrauktas. O dabar – jau pateikta paraiška – bus perkama iš naujo. Metų pabaigoje paaiškės suma ir apsispręsime dėl pirkimo kitais metais. O dėl kitų darbų, nepadarytų, tai dovanokit, aš nepasiruošęs šiai dienai. Visa informacija bus pateikta gruodžio 31 d. posėdyje. Tada bus aišku, kokie darbai neįgyvendinti ir dėl ko, ir kiek pinigų sutaupėme”, – kalbėjo A. Gališanka.

Bene labiausiai balsavimo įrangos pirkimas buvo kritikuojamas dėl informacijos stokos, kam to reikia.

7 Komentarai

  1. Manau, kad policinėje savivaldybėje siekiama nuslėpti nuo visuomenės tiesą. Todėl vaizdo įrašymo įrangos konkursas sužlugdytas specialiai, kad galėtų nematant rinėkėjams daryti ką tik nori.

    • Tai akivaizdu. Kaip man žinoti kuris tarybos narys norėjo padėti žemdirbiams ir balsavo, kad mokestis mažėtų. Iš spaudos žinaui, kad Obelevičius nenorėjo, Žiogelis norėjo. O kaip balsavo valstiečiai ? Man tai įdomu.

  2. Valdžiai visados geriau, kai rinkėjai nieko nežino.

  3. kazkaip ziogui labai daug klausimu, paskutiniu laiku

  4. Jei būtų galima pamatyti tarybos posėdžius , tai seniai žinotumėt , kad ne visi tyli . Dabar vaizdo kokybė tokia , kad nėra kantrybės žiūrėti

  5. nesitikejo ?

    galvojo kad “prasmuks” ?

  6. Kai opozicija pradėjo normaliai dirbti, tai transliacijų nebereikia. Aišku geriau, kai spauda parašo ką reikia, kaimo vakaronėje pokalbi ką reikia. O teisybę sužinoti galima tik iš lūpų į lūpas. Nepirks įrangos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.