Tinkamiausio chalato pasirinkimas. Kaip?

Geras chalatas suteiks Jums galimybę ne tik puikiai jaustis, tačiau padeda džiaugtis tuo magišku skausmu, kai tingias dienas galima leisti paprasčiausiai namuose. Tiesa, atsipalaiduoti pavyks tik tokiu atveju, jeigu dėvimas chalatas išties bus kokybiškas ir malonus odai.

Šiuo metu chalatai internetu yra tokie įvairūs, pasirinkimas toks platus, kad tik palyginus skirtingas galimybes – rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. O to mes Jums ir linkime, tad nurodysime svarbiausius pasirinkimo kriterijus.

Chalatai dažniausiai gaminami iš šių pagrindinių audinių

  1. Medvilniniai chalatai.
  2. Šilkiniai chalatai.
  3. Mikrofibra chalatai.
  4. Nailoniniai chalatai.

Medvilniniai yra bene patys populiariausi, kadangi tai yra natūralus audinys, kuris kainuoja gana pigiai. Nesukelia jokios alergijos, puikiai tinka asmenims, kurie turi jautrią odą.

Kita mėgstama alternatyva yra šilkiniai, kurie taip pat malonūs odai, tačiau kainuoja kur kas daugiau, tad ne kiekvienas gali sau leisti kasdien vilkėti šilkinius chalatus.

 

Tuo tarpu mikrofibra yra sintetinis pluoštas, kuris vertinamas dėl plonumo ir todėl, kad labai puikiai atrodo. Jis nesugeria drėgmės, tad puikiai tinka nešioti ne tik namuose, tačiau ir paplūdimyje.

Galiausiai, vertinami ir nailoniniai chalatai. Jie galbūt ne tokie malonūs odai, tačiau lyginant su kitais – vieni pigiausių ir tuo pačiu juos paprasta prižiūrėti.

Žinoma, taip pat chalatai internetu dažnai pasirenkami įvertinus stilių, kadangi tikimasi, kad net ir juos dėvint namuose pavyks atrodyti puikiai. Neverta plačiau diskutuoti, kadangi šiuo metu rinkoje pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokį chalatą, kuris labiausiai atitiks jo asmeninius spalvinius bei akcentų poreikius.

Taip pat daugiau dėmesio reikia skirti ir dydžiui. Kodėl? Kadangi dažniausiai perkami vienu dydžiu per dideli chalatai. Į juos labai malonu susisukti, jie tarsi apkabina. Visgi, mes siūlome rinktis savo dydžio drabužius, kadangi tokiu atveju jie kur kas maloniau glus prie odos.

Galiausiai visada daugiau dėmesio galima ir verta skirti gamintojams, kadangi žmonės linkę dalintis komentarai apie tam tikrus prekinius vardus ir puiku, kai jie giriami, o ne peikiami dėl prastos kokybės ir trumpo tarnavimo laiko tarpo.

3 komentarai

  1. tuo magišku skausmu….joooo……tai man tada jis nafik nereikalingas

  2. iš zuperine maisa dar prieš 30 metų pasisiuvau, nešioju i neplyšta

  3. Labai priklauso kam bus naudojamas chalatas, ar tiesiog vaikštinėti po namus su sexy apatiniais ir permatomu chalatuku, ar po dušo šiltai susisukti prie televizoriaus. Bet kokiu atveju, pasirinkimas platus, ir tik žmogutis žino, kokio jam chalato reikia. https://www.atlantic-shop.lt/miego-drabuziai/chalatai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.