Tikrina ligoninės darbą iš vidaus

Anykščių meras Sigutis Obelevičius tikrina, kaip dirba Anykščių ligoninė po to kai buvo atleistas direktorius Audrius Vasiliauskas, o jo vietą užėmė Dalis Vaiginas.

Panašu, kad meras patenkintas ligoninės darbu. Savo socialinio tinklo paskyroje S.Obelevičius apibūdina, ką patyrė ligoninėje susidūręs su sveikatos problemomis.

„Šią savaitę, galima sakyti, mano darbotvarkė buvo tikrinimo metas. Pradžioje chirurgai prapjovė ir patikrino, ar nesu supuvęs iš vidaus kaip politikas ir kaip žmogus. Sako, kad dar ne. Paskui buvo proga stebėti Anykščių ligoninės darbą iš vidaus. Turiu pasidžiaugti, kad man nebuvo pataikaujama, turėjau laikytis visų reikalavimų, kaip ir visi ligoniai nuo kaukių nešiojimo iki lankymo draudimo. Ir tai duoda rezultatų, nes srautų atskyrimas, apsaugos priemonės praeitą savaitę leido išvengti medikų ir ligonių užsikrėdimo Covid virusu, į ligoninę patekus infekuotam asmeniui. P. Veryga, stebint ligoninės darbą iš vidaus, dar labiau sustiprėjo mano įsitikinimas, kad rajoninės ligoninės žmonėms labai reikalingos, kaip pilnavertės, kuo daugiau paslaugų teikiančios įstaigos. Ir pabaigai noriu padėkoti Giedručiui, Dalijai, Daliui, visiems operacinės, reabilitacijos, chirurginio skyrių medikams ir slaugytojoms už rūpestį ir profesionalumą“, – rašo S.Obelevičius.

NYKŠČIAI

32 komentarai

 1. Tik nereikia pasakų sekti…lankyt gal ir neleido,bet nuo lovos nesitraukė 🙂

 2. tikrai labai reikalingos ligoninės,bet ar jose gydoma,tai kitas klausimas.juk visi negalim būti merais ir nereikia čia pūsti muilo burbulų.niekas eilinių mirtingujų NEGYDO.

  • Bepigu meru būt ,skubi pagalba ,nepaisant covido ,paprastas žmogus pagalbos laukia kelias paras ,liga nediagnozuojama, specialistai be kvalifikacijos ,echoskopijos nedaromos ir extra tvarka ,siūloma laukti pirmadienio, jei sulauksi ,aišku.

   • O iš kur tokia “kvalifikuota ekspertė” Milda apsireiškei? Gal ir “dyrpti” gebi kokį nors darbą, kad ir su šluota ar ant jos?

 3. Anykštėnė

  Negaliu patikėt, turbūt Meras ne Anykščiuose gydėsi. Teko lankytis todėl nelinkėčiau niekam susirgti. O kiek žinau kas suserga visi Anykščius aplenkia, susimoka pinigėlius ir vyksta į kaimyninius miestus.

  • Patikėk, meras gydėsi Anykščių ligoninėje, ir nebe pirmą kartą, ko gero! O paslaugų, kokių reikia tau, matyt, ši ligoninė neteikia…

 4. Anykščių ligoninė vargana viskuo.

  • Stebėtojas+Al

   Tai Vasiliauckas ligoninę bandė paversti vargana, ką pacientai ir pastebi. Laimei, laiku meras rado sprendimą kaip nutraukti tą nevykusią praktiką.

 5. jei nebutumet meru tai is tikro pamatytumet koks gydimas,tik nesinori detaliau rasyti.

 6. Tubis net nepersirašė prie Anykščių gydytojų, nes naudojasi nomenklatūros klano privilegijomis. Obelevičius kitoks żmogus.

 7. matas vykdama kamiteta pirminykas megsta ir pasposyt , mata gi daktarai ir seselas kad ne traktarysu gyda .

 8. Tik nereikia lia pats lankiausi reabilitacijoje ir maciau kaip ten viskas vyksta norejau nusipirkti dar 5 proceturu gyd Lapinskiene neleido ,nes nera kam paimti pinigu.Kol bus Anyksciuose gyd seniai,uzkariave ligonine tai nieko gero tiketis nereikia.Teks lankytis ir isvesti pinigelius kitur

  • Pritariu. Baisu, kas ten dedasi, ir tai ne korona kalta. Visada skiria 5 procedūras, nors visi žino, ir patys daktarai sako, kad 5 – per mažai, jokio poveikio. Tai kam tada skiria? Dėl vaizdo – ale gydom. Ir man 5 skyrė, o paprašius nusipirkt dar penkias, ,,ne“ motyvavo ne kad nėra pinigų kam paimt, o kad ,,jūsų ir taip jau per daug“. Nors aš vis tiek vaikščiodavau kasdien į kitas procedūras – tai ar taip, ar taip esu. Na, bent jau kažką daro, ko nepasakysi apie gerbiamą polikliniką. Žinoma, gaut algą ir sėdėt be darbo – svajonė kiekvienam. Kaip dar žmonės tyli ir neina su šakėm?…tai jie taip užsirakinę sėdės per amžius….

 9. Paaiškėjo kodėl vertė vasilauska ogi operacija artejo

 10. Obelų źinovas

  Obelevičiau ,nebejuokink liaudies su savo patikrinimais .

 11. O paprastam žmogui būtų sunkiau!!!!

  • Stebėtojas

   Mano nuomone rajono savivaldybės etikos komisija turėtų reaguoti į tokius mero pareiškimus ir galimai nesuderinamus veiksmus tarp viešų ir privačių interesų, nedarbingumo metu, pasinaudojus valdžios posto ir politinio posto statusu veikti siekiant tiek asmeninio, tiek politinio ir valdžios pusės intereso atžvilgiu viešojoje sveikatos paslaugų įstaigoje, pavaldžioje savivaldybei.

 12. tokio supūvimo dar nemačiau…

 13. Pamąstymui visiems.

  Vidaus organai gal ir nesupuvę,bet ar su galva viskas tvarkoje patikrinta nebuvo? Man atrodo šis organas svarbiausias. Būtų labai gerai tai padaryti kuo greičiau tuo geriau. Kiek teko girdėti ten nebeliko pačių pagrindinių gydytojų, atliekančių kitas funkcijas pvz.echoskopija ir t.t. Prie Daliuko niekas nebenori dirbti, nes jo tikslas yra kitas, kuo greičiau susidoroti su jam nelojaliais daktarais(nekalbu apie jaunus specialistu, kurių Anykščiams prie Jūsų taip giriamo Daliuko nereikia) . Onaras neleidžia kalbėtis ir tartis. Pirmyn,taip ir toliau, o mes pažiūrėsime, kaip dirba politinio pasitikėjimo autoritetai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.