Tikrai nebalsuotų už opoziciją

Anykščių krašto aktualijas nuolat internetu sekantis Leonas Alesionka kvatodamas kalba apie rengiamus naujus Seimo rinkimus ir juose dalyvausiančius kandidatus.
Buvusio gydytojo ir politiko teigimu, anykštėnų rinkėjų mentalitetas geriausiai pasireiškė, kai gausiai balsavo už Arūno Valinsko „šoumenus“. Dabar – tai, kas nutiko su „valstiete“ Greta Kildišiene – logiškas ir prognozuotas vietos balsuotojų dalyvavimo rinkimuose istorijos tęsinys.  
„Man paprasčiausiai atrodo, kad susigaudymo nėra. Pasiskaitau anoniminius anykštėnų komentarus, tai kai kurie žmonės įsivaizduoja, kad išrinkimas į Seimą, tai lyg ir dovana už kažką – jei tu geras, gražus, vietinis, pavyzdžiui. Na, jei gimęs Panevėžio rajone, Velžyje, tai ką, nebalsuot? Daug kas net neįsivaizduoja, ką tas išrinktasis Seime turi veikti. Kaip gydytojas turi mokėti gydyti, mokytojas – mokyti, žemdirbys – žemę dirbti, taip ir parlamentaras turi mokėti kurti ir priimti įstatymus. Tiek JAV Kongrese, tiek britų Parlamente, tiek vokiečių Bundestage dirba profesionalūs politikai. Jie moka, jie žino. Įstatymus priiminėti – ne šiaip sau rankytes kilnoti. Turi puikiai suvokti tą sritį, turi žinoti, kaip veiks priimtas teisės aktas, kaip tai atrodys po penkerių – šešerių metų ar dar vėliau. O jei šitų žinių nėra, tik kažkam gražus ar geras – tai nulis. Todėl ir turime tokią Lietuvą, atsidūrusią išnykstančių valstybių sąraše“, – pasijuokdamas kalbėjo L. Alesionka.
Buvusio anykštėno teigimu, jam per naujus Anykščių – Panevėžio apygardos rinkimus apsispręsti, už ką balsuoti, nebūtų sudėtinga. Visų pirma atmestu visus, kurie Seime atstovautų opozicijai, mat jie krašto labui nieko doro ten ir nenuveiktų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.