Tiki, kad gali

Anykščiuose vakar viešai prisistatė "valstiečiai". Tiksliau – "valstiečiai" pristatė savo kandidatę. Trapiai anykštėnų atstovei Seime, kaip jau įprasta, asistavo partijos lyderis R. Karbauskis.
Didžiąją susitikimo, kuris kažkodėl buvo pavadintas debatais, laiko dalį kalbėjo būtent Ramūnas Karbauskis. Jis tiesiog šlovino Gretos Kildišienės nuveiktus darbus Panevėžio rajone ir piktinosi praėjusios kadencijos Anykščių rajono valdančiųjų darbeliais, kurie, neva, sugebėjo taip nuvaryti rajoną, kad kaimiškose vietovėse nebeliko, nei mokyklų, nei darželių. Gi tuo tarpu ten, kur šeimininkavo jų bendrapartietė, viskas buvo daroma daug išmintingiau. Paprasčiausiai ji nekreipė dėmesio į Vyriausybės nutarimus ir nieko neuždarė. Beje, derėtų priminti, jog Antanas Baura praėjusioje kadencijoje buvo ne tik skyriaus lyderis ir koalicijos partneris, bet ir vienas iš įtakingesnių rajono vadovų.  
Nepatogių klausimų, tačiau ypatingai svarbių, susijusių su asmeniniu tiek kandidatės, tiek palydovų gyvenimu neišdrįso užduoti net konservatorių jaunimas. Tikriausiai todėl, jog jaunoji Seimo narė ypač jautriai reagavo į menkiausią kritiką.  Bene akivaizdžiausiai tai buvo matyti G. Kildišienei pradėjus daryti savo biografijos analizę -pasirodo moteris į Darbo partijos gretas buvo įrašyta ne savo noru.
R. Karbauskio mono spektaklį stebėjo apie šimtas anykštėnų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.