Þino, kada apsireikšti

Anykščių rajono vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalių rungtynes stebėję sirgaliai net išpūtė akis, kai išvydo socialdemokratų kandidatę ne švilpiančią už vieną iš ekipų, tačiau renkančią parašus. Panašu, jog skyrius išgyvena ne pačius geriausius laikus. Tai iš dalies „Nykščiai.lt“ patvirtino ir neformalus anykštėnų lyderis Donatas Krikštaponis.
Auksė Kontrimienė, akivaizdu, gerai informuota apie tai, kas vyksta mieste prie Šventosios. Parašų rinkimų iniciatyvos ji ėmėsi kiek kitaip nei daugelis kandidatų – nevaikšto po butus, o bando pasinaudoti renginiais, į kuriuos dar susirenka nemažai anykštėnų.
Mažiausiai 1000-tį kandidatavimą palaikančių Anykščių – Panevėžio apygardos rinkėjų parašų Vyriausiajai rinkimų komisijai  būtina pateikti vėliausiai iki kovo 14 d. Kai kurie kandidatai jau tai spėjo padaryti. Tačiau kitiems sekasi ne kaip. A. Kontrimienės apsilankymas sporto salėje pakurstė tam tikras kalbas, mat pranešama, jog smarkiai krentant socialdemokratų reitingams jų skaičius per metus susitraukė 800-tais. Partija deklaravo turinti 20 tūkst. 389 narius, pernai spalį šis skaičius siekė 21 tūkst. 201. Tačiau Anykščiuose socialdemokratai tikrai dar sugebėtų surinkti parašus už savo kandidatę.
„Pas mus skyriuje tas skaičius smarkiai nekito. O mažėjimą sąlygojo emigracija ir nuo pernai galiojantis reikalavimas braukti iš sąrašų tuos, kurie nemoka nario mokesčio. Tai čia yra toks dalykas – įvyko apsivalymas. Griežtai buvo pastatytas klausimas. Dalis, aišku, ir patys atsisakė narystės“, – sakė redakcijai D. Krikštaponis.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.