Tęsiasi Anykščių rajono salės futbolo čempionato kovos

Sužaistos dar dvejos salės futbolo čempionato rungtynės. Pirmi susitiko „Veteranai“ ir „Šiandien plotas“. Abi komandos buvo pasiekusios pergales pirmame ture, todėl vyko atkakli kova. Pirmojo kėlinio pradžioje abi komandos bandė išnaudoti progas pelnyti taškus, tačiau „Šiandien plotas“ pirmieji įmušė įvartį, o kėliniui einant į pabaigą, išryškėjo „Veteranų“ nuovargis ir jie praleido dar du smūgius į savo vartus.

Kėlinys baigėsi rezultatu 3:0.

Antroje rungtynių dalyje „Veteranai“ šiek tiek pakeitė žaidimo taktiką, taip jiems pavyko antrąjį kėlinį sužaisti lygiosiomis 2:2, tačiau pergalei to nepakako. Rungtynes laimėjo „Šiandien plotas“
rezultatu 5:2.

Kitose rungtynėse susitiko ir dėl pirmųjų taškų kovojo „Ramybės strėlės“ bei „Penkiasdešimt“ komandos.

„Ramybės strėlės“ nuo pirmųjų minučių neleido varžovams ilgai užsibūti su kamuoliu bei stengėsi kontratakuoti ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 3:0. Atrodė, kad antrasis kėlinys bus tik formalus, bet žiūrovams jis tikrai turėjo patikti.

Atsigavę po lengvo nokdauno „Penkiasdešimt“ sušvelnino rezultatą 2:3. Varžovams šiek tiek atitrūkus rezultatu 2:4, sekė dvi greitos „Penkiasdešimt“ atakos ir rezultatas tapo lygus 4:4. „Penkiasdešimt“ prasižengus daugiau, nei 5 kartus, buvo mušamas 10 m. baudinys. Smūgis buvo stiprus, tačiau vartininkui pavyko jį atlaikyti.

Kitoje atakoje „Penkiasdešimt“ įmuša įvartį ir rezultatas tapo 5:4, bet likus žaisti apie minutę, varžovai po rezultatyvaus įvarčio užbaigia rungtynes lygiosiomis 5:5.

Čempionato lentelė:

1. „Šiandien plotas“ – 6 tšk.;
2. „Veteranai“ – 3 tšk.;
3. „Penkiasdešimt“ – 1 tšk.;
4. „Ramybė strėlės“ – 1 tšk.

Rezultatyviausi žaidėjai:

1. Renatas Puikis („Veteranai“) 3;
2. Ignas Šiaučiulis („Penkiasdešimt“) 3;
3. Žigimantas Motiejūnas(„Šiandien plotas“) 3;
4. Artiomas Parachonko(„Veteranai“) 2;
5. Gintaras Šilaika („Ramybės strėlės“) 2.

Vienas komentaras

  1. aik tu peklan. neblogas turnyrels

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.