Teniso čempioną sustabdė trauma

Serbas Novakas Djokovičius žaidžia dar vieną nuostabų sezoną. Šiemet jis jau buvo laimėjęs 2 iš 3 didžiojo kirčio turnyrus ir buvo laikomas pagrindiniu favoritu laimėti ir trečią didžiausios vertės čempionatą – „U.S. Open“. N. Djokovičius Niujorke gynė praėjusiais metais iškovotą trofėjų, tačiau titulo iškovoti nepavyko. Čempioną sustabdė trauma.

Petį skaudėjo tris savaites

N. Djokovičius jau antrajame etape prieš Ignacio Londero ėmė medicininę pertraukėlę, o po susitikimo spaudos konferencijos metu prisipažino, jog turi žaisti kęsdamas kelio skausmus. Kitame etape serbas gana nesunkiai pranoko Denisą Kudlą, tačiau aštuntfinalyje laukė visai kito lygio varžovas. Būtent šis etapas ir užbaigė N. Djokovičiaus žygį.

Pasitraukė mačo metu

Nolė buvo laikomas ryškiu susitikimo prieš Staną Wawrinką favoritu, tačiau šveicaras ne sykį laimėjo svarbias tarpusavio akistatas. Taip nutiko ir šįsyk. Lažybų patarimai sakė, kad N. Djokovičiaus sveikata kelia klausimų, o tuo visi įsitikinome mačo metu. Stanas laimėjo pirmuosius du setus, o trečiajame N. Djokovičius nusprendė pasitrauki vos tik pralaimėjęs savo padavimą. „Nėra smagu pasitraukti taip, tačiau negaliu žaisti. Petį man skauda vis labiau, kartais taip nutinka. Traumos ištinka visus, tačiau situacija vis tiek yra labai apmaudi“, – savo situaciją komentavo N. Djokovičius.

Triumfavo R. Nadalis

Pasitraukus N. Djokovičiui pagrindiniu favoritu, pasak statymų, iškovoti titulą tapo ispanas Rafaelis Nadalis. Antroji reitingo raketė pasinaudojo šia proga ir užtikrintai triumfavo didžiojo kirčio turnyre. Finale jis įveikė jaunąjį Rusijos talentą Daniilą Medvedevą. Pastarajam tai buvo pirmasis didžiojo kirčio turnyro finalas karjeroje. Triumfavęs R. Nadalis iškovojo jau devynioliktą didžiojo kirčio turnyro trofėjų karjeroje ir tik vienu titulu atsilieka nuo visų laiko rekordininko Rogerio Federerio. Spėjama, kad ateityje R. Nadalis turėtų aplenkti šveicarą. Nors jis dar rungtyniauja, tačiau dabar R. Federeriui jau 38 metai, tad karjera sparčiai artėja prie pabaigos.

Užsak. Nr. 2118

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.