Tekstilės atliekų komunalininkams vežti nereikia

Gyventojai periodiškai kreipiasi į „Nykščių“ redakciją, teiraudamiesi, kur jie galėtų palikti tekstilės atliekas. Gyventojai klausia, ar senus rūbus mesti į bendrus šiukšlių konteinerius, ar gabenti į UAB Anykščių komunalinis ūkis, kur, lyg ir girdėjo, kad yra specialūs konteineriai.

UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka sako, kad gabenti maišų su rūbais į jų bendrovę  nereikia, nes komunalininkai neturi specialių konteinerių. Pasak K. Šapokos, tekstilės atliekos yra problema visoje respublikoje.   „Tekstilės atliekas galite vežti į URAC Anykščių atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Vairuotojų gatvėje, čia tekstilės gaminiai yra priimami“, – sakė K. Šapoka.

URAC Anykščių atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelė, esanti Vairuotojų  g 18, nedirba pirmadieniais ir sekmadieniais.

Linas BITVINSKAS

 

 

 

3 komentarai

 1. Šitas gražus ponas gal neskaito respublikinės spaudos, kad taip kalba. Vilnius seniai turėno, o dabar įrengti nauji konteineriai tekstilei beveik visuose miesto gyvenamųjų namų rajonuose.
  Matyt Anykščių savivaldybėje nėra specelistų ir patarėjų, kurie pasirūpintų esama problema ir tekstilės antrinių žaliavų surinkimu. Gaila, kad visos pajėgos skiriamos tik laukimui iki kadencijos pabaigos ir pasiaiškinimų kūrimui, kurie jau atrodo naivūs.

  • Svėdasų Jadze

   Ponia Marytė teisi, K. ŠAPOKA yra agronomas ką Jis gali išmanyti apie tekstilės atliekas. Gauguma miestų seniai įrengė konteinerius, o Šapoka visą laiką apgaudinėja gyventojus, nukreipdamas dėmesį į ten kur gyventojams nepatogu.

 2. MARYTE IR JADZYTE,
  neprisipirkit maišais tekstilės gaminių, tai rūpestėlio neturėsit. Tekstilė keliauja į sąvartymą. Tai kraukit į tačką ir pirmyn į Uteną.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.