Teks kelti ranką

Anykštėnų išrinktas Seimo narys Antanas Baura sako, jog dėl urėdijų pertvarkos šiek tiek paskubėta. Tačiau reformos, anot jo, būtinos ir šiame sektoriuje.
Parlamentaras įsitikinęs, jog, mažėjant žmonių skaičiui, kažkas turi imtis ryžtingų sprendimų. Anot jo, „valstiečiai“ yra ta jėga, kuri nepabijos tapti nepopuliariais.
„Kas liečia miškų ūkio pertvarką, šioje vietoje matau tam tikrą skubotumą. Bet noriu pasidžiaugti, kad ne tik Seime, bet ir Vyriausybėje rastas, atrodo, sprendimas, jog įvertinimą šios pertvarkos turi duoti visiškai nepriklausomi ekspertai. Ir gal net geresnis variantas būtų sustoti tam tikrą laiką – juk tai nereiškia, kad visa miškų sistema bus paralyžiuota – darbas vyksta, ir tai yra svarbiausia. Aš turiu viltį, kad sprendimas vienokiu ar kitokiu būdu bus rastas. Tik matau, kad prie to sprendimo mano ranka turės kilti – vienokiu ar kitokiu atžvilgiu. Kalbame tik apie miškų reformą, bet jei paimtume kitas sritis – taip aš nedarysiu, aš bijau, aš bijau – tai tada kas tą darys?“, – retoriniu klausimu pasisakymą šia tema baigė naujai išrinktas parlamentaras.
Antano Bauros priesaika Lietuvos Respublikai – dar šią savaitę.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.