Techninė pažanga

Mes stovime ant techninio lūžio, kai nebereikės automobiliams brangiai kainuojančio benzino ir dyzelino. Pasaulio mokslininkai svarsto, kaip atpiginti važiavimą ir prieina išvados, kad pigiausias kuras būtų vanduo.

Štai šitoj vietoj mes galime aplenkti pasaulį, nes jie labai klysta. Vandens litras parduotuvėje kainuoja kaip ir dyzelino, o štai už pieną ūkininkams dabar, kaip sako, vos 12 centų moka. Lietuviai inžinieriai turėtų dirbti šita kryptimi, nes pigesnio kuro už pieną neišrasi. Ir dardėtų mūsų  „pienovozai“ keliais, ir kvepėtų tėviškės laukai sviestu ir varške.

Linas BITVINSKAS
“Šilelis” Nr. 7 (1124)

3 Komentarai

 1. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Dega ne vanduo o vandenilis. Tik reikalinga papildoma energija jam isskirti is H20. Ir kadangi pacios energijos poreikis mazesnis, nei ji isskiria degdamas vandenilis, isgaunamas energetinis efektyvumas. Bent jau teorinis.
  Ir jei jau meto aukstoji kulturine rase juokelius i Kvazimodo darza, tai reiktu nors kiek but logiskiems, ir efektyviau butu naudoti ne piena, o rugpieni. Kaip pieno rugsties panaudojima efektyvumo padidinimui…

  Ir reiktu vartoti savoka ne elektrinis automobilis o elektrinis transportas. Todel kad eleketrinis variklis del savo paprastumo leidzia isgauti pacio ivairiausio dydzio ir formu elektrini transporta. Nuo elektriniu vieraciu ir paspirtuku, iki elektriniu vilkiku ir autobusu.

  Pvz Ukrainieciu kurinys, tiesa pacio kurejo nebera. Kaip tais pasauli veikia keistas tvinpikso desnis, pazangus kurejai ypac energetikos sriti, turi tendencija tragiskai palikineti pasauli zenkliai didesne tikimybe, nei pvz kokia nors kulturine aukstoji socialine rase. kuri kuo puikiausiai gaudosi visa kame. Bambalis ant keturiu ratu, bambalis ant savo stalo ir bambalis su tuom kur reikia ir kam reikia.

 2. ant pieno gerai butu

 3. vaziuoja juk dyzeliai ant aliejaus. o aliejaus buna pigiau nei dyzelis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.