„Techasas“ persikėlė į centrą

Buitinės technikos parduotuvė „Techasas“, prasidėjus remontui „Norfos“ parduotuvėje, persikėlė į Anykščių centrą.

„Norfa“ nedirba nuo pirmadienio, buitinės technikos parduotuvė „Techasas“ penktadienį jau veikė nauju adresu – Dariaus ir Girėno gatvė 7 (tiesiai prieš „Anykščių vyno“ gamyklą).

Name įsikūrusi parduotuvė turėjo „pasispausti“, nes plotas mažesnis už turėtą, bet visą pagrindinį prekių asortimentą išsaugojo. „Nemažai prekių turime vietoje, o jei žmonės ko nori, gali užsisakyti ir per 1-2 dienas atvežame“, – „Nykščiams“ sakė „Techaso“ vadybininkas Vytautas Brimonas.

Linas BITVINSKAS

36 komentarai

 1. Pensininkas

  Matosi kiekvieną dieną iš įvairių: VENIPAK,DPD,OMNIVA kurjerių zujimo,kad Anykščiuose labai daug žmonių naudojasi internetu ir perka internetinėse parduotuvėse.Tik įdomu kurjeriams nėra karantino nuo 2020-12-16-2021-01-31 apribojimo?Ar juos po blatu praleidžia Anykščiams,kad ubagų miestas jeigu žmonės neranda Anykščių parduotuvėse ir užsisako per internetą ir viską veža iš Vilniaus,iš Kauno?

  • Fotoaparatas

   Kaimieti tu kaimieti, prie ko kurjeriams karantinas gali galioti.

  • Keista, kaip žmonės neskaito, nemato TV neklauso radijos

   Pensininke, kurjeriams net prie Verygos nebuvo ribojimų. Paskaityk rekomendacijas ir pamatyti, kad visiems norintiems nesurikti rekomenduojama naudotis kurjerių paslaugomis. „Ubagų “ mieste Vilniuje kurjeriai net kruopas ir mineralinį vandenį pristato. Labai retai veža iš Vilniaus ar Kauno. Dažniausiai sandėliai būną užmiesčiuose., PVZ Karmelavoje.

 2. Nevykus kontora.

  • Pritariu. Nerekomenduoju. Nelojalūs klientams!!!

   • Liuks dirba. Didmiesciam reiktų pasimokint. Ten pardavėjo neprisisauksi. Techasieciai nekreipkit dėmesio į amžinus heiterius ar viskuo nepatenkintus ar ten norinčius viską gaut nemokamai. Miestui jus reikalingi.

 3. Anykštėnas

  Bliacha aš ir nežinojau,kad remontuoja ir nuėjus per didžiausius šalčius,kurie pavojingi sveikatai,nuėjęs,tik pabučiuosiu spyną.Gerai,kad dar“Nykščiai“kažką parašo anykštėnams ir sako tu interneto neturėk.

  • Mano košmaras

   Įsivaizduoji, nueini sekmadienį 14:45 į parduotuvę patys suprantate ko, iir randi ją uždarytą suvisam. Kas tada daryt, a? Kur bėgt? Pas ką gaut?

 4. neisivaizduoju kur dabar techasas , tai cia penkiaauksti prie kredito unijos gal.

 5. Aiškiai straipsnyje parašyta,kad prieš Anykščių Vyno gamyklą.Tai,gal esi arabė ar meksikietė ar portugalė ar kinietė,kad nesupranti lietuvių kalboj parašyto teksto.

 6. Nuomininkai ar savininkai sio namelio.

 7. Šiaip norfa nuo šeštadienio nebedirba, o ne nuo pirmadienio 😅

 8. reiktu gal kokia iskaba , o tai dabar eini ir praeini , nezinai kad parduotuve.

 9. Pasipiktinęs

  Aš pas jį pirkau planšetę, žinoma prašiau, kad pardavėjas pakonsultuotu, parsinešęs namo pamačiau, kad ji yra kitokių parametrų nei, kad nupasakojo pardavėjas, neatitiko ramai. Dvigubai lėtesnė nei, kad ieškojau. Norėjau grąžinti ir pasirodo pats kaltas nes pasitikėjau pardaveju ir pirkimo metu neapziurejau dėžutės kurioje nurodyti parametrai neatitiko su pardavėjo pasakojimu. Aišku pinigų negrąžino, dar rėžė į akis ko tikėjausi už tokią kainą (150€)

  • O man telefoną pakeitė be vargo, paprašiau kad geresnio reikia ir sukeitė. Damokejau skirtumą ir tiek. Gal kalbėt nemoki.

 10. Ko vis bumbamt jums vis blogai ir blogai dziaukimes kad nors viena parduotuve dirba kur galima nusipirkti reikalinga daikta ne visi gali didmiestin nuvaziuoti o be to ir negalima saunuoliai kad nenuleidot ranku *

 11. Siaip tai nuo 12d jau nebedirba norfa. Pati lankiausi gan daznai, tai atsimenu kuo puikiausiai, kad nuo 12d nebedirba

  • Labai netikus parduotuvė.kol dirbo seni pardavėjai buvo viskas gerai.. dar tas ju įkirūmas… nespėji apsižiūrėti jau lenda kaip gariūniniai kad tik prastumt

 12. Teko ir man pas ji pirkti,bet mandagumo 0%

 13. Ne parduotuvėje šitam žmogui dirbti su klijentais nesiskaito

  • kodel nesiskaito ,mandagiai paaiskina , pataria , ilgiau pasnekejus ir nuolaida pirkiniui padaro , o jeigu klientas elgiasi chamiskai , kas jam lieka daryt …….

  • Labai malonus žmogus.Nekreipkit dėmedio į komentarus ot pikti Anykśtėnai nepatinka neikit ir nereiks loti.

 14. labai nemandagus ponas,kai buvo Žydra tai ir pirkimas buvo kitoks.

 15. O man labai patiko. Žmonės labai gerai supranta apie technika ir gerai pataria. Pirkau televizorių ir parinko kur kas geresni nei planavau pirkt.

 16. Vienintelė parduotuvė kur galima kažką normaliai nusipirkt mieste. Kitur vien pigų šlamštą stumia. Gal ir ne pigiausi bet kiek pirkau nesigailiu, viskas tiko ir patiko… O jei pasneki ir nuolaida gauni.

 17. Ir Pas Dalią parduotuvė dirba kodėl? Juk pramonė…

 18. Pati baisiausia pardaveja norfos patalpose buvo Naminukas visada pikta tikra kaimo boba neiśprususi jai demesio trukuma o ta demesi fb bando susirasti kvailomis beprasmemis nuotraukomis o ir turgynes prekes kainom kosminem uż tokias kainas galima ir firminius rubus nusipirkti siuvykloje tik dirbt Naminukui kur ir dirbai

 19. labai nemalonu ispudi paliko bendravimas.Geriau jau internetu

 20. O man Techaso vyrukai patinka. Kiss

 21. Pirkau vaikui telefona viskas gerai nei duru uzdarytu ir pardavejai mandagus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.