Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Pėdos“ – nauja kokybė

 

Gegužės 19 dieną baigiasi antrasis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Pėdos“. Šio festivalio organizatorė Jolanta Pupkienė teigė, kad šiųmetis festivalis kitoks.

Festivalį gegužės 19 dieną (sekmadienį) užbaigs šokio teatras „Intrus“. Jis parodys spektaklį „Dali y Gala“ .Tai ištraukos iš dailininko Salvadoro Daly gyvenimo. Iš viso per festivalio dienas Anykščių kultūros centre buvo parodyti 5 įvairaus šokio žanro ryškiausių Lietuvos šokio teatrų bei atlikėjų iš užsienio šalių spektakliai.
Festivalio organizatorė Jolanta Pupkienė „Nykščiams“ teigė, kad menas negali stovėti vietoje. „Manau, kad kultūroje turi būti atsinaujinimas. Mes galime ignoruoti kurias nors meno formas, bet tada jos atsidurs kitur, o ne pas mus. Galvoju, kad Anykščiai galėtų turėti savo išskirtinius ir stiprius įvairių meno formų renginius – literatūros, teatro ir t.t. Vienas iš tokių renginių yra „Pėdos“. Labai džiaugiuosi šiuo festivaliu, jį jau įvertina ir žiūrovai, kurių šiemet dvigubai daugiau. Beje, stebėti spektaklių atvyksta žmonės ir iš aplinkinių rajonų“, – sakė J. Pupkienė, parašyta įvertinti festivalį.
Linas BITVINSKAS

13 Komentarai

 1. Tikrai puikūs spektakliai, nepražiopsokite paskutinio

 2. ypac puikus Kauno savivaldybes AURA

 3. Kažkas nepaprasto.Aukščiausias lygis, ką tik esu Anykščiuose mačiusi.

 4. NETIKIU, KAD TAI VYKSTA PAS MUS ANYKŠČIUOSE, DĖKOJU

 5. Pupkienė Tubio draugė.

 6. Pėdsekiui, Troškūnietė mama

  Persišviesk galvą, Pėdseky arba kreipkis, tenai, kur gydo intrigantus ir pletkininkus (nors tokius vargu, ar kas bepagydis) Kęstas yra troškūnietis, jei ką, ir mes visi jį pažįstam.Ir nežadam išsižadėt pažinties dėl kažkieno liguisto požiūrio į kai kuriuos dalykus. Mums patinka ir Sigutis, jei ką, bet straipsnis, tai apie festivalį…O Gerbiama Jolanta Anykščiams yra tūkstantį kartų vertesnis žmogus, negu tūkstantis pėdsekių.Labai juokinga ir graugu, kad tiek daug “kvailių” ant šio margo svieto.

 7. Vitalija Šumskytė

  Kaip graudu.Ir kiek daug “pėdsekių ant Anykščių”.Festivalis nuostabių nuostabiausias.Dėkoju jaunimo grupės vardu už tokią nuostabią galimybę pamatyti spektaklius.

 8. Man asmeniškai metų renginys, labai, labai

 9. kas čia per briedas, pavasaris, tai slekai lenda iš užkabarių, pasvadini pedsekiais

 10. Estai – mano favoritas

 11. Labai gražus renginys ir be abejo reginys.Dėkoju organizatoriams.

 12. Kai dirba žmonės išmanantys savo darbą, tai ir rezultatas geras.Kultūros centro , manau geriausiai suorganizuotas renginys.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.