Tarp populiariausių buvusių lyderių ir likusių – didelis atotrūkis

Anykštėnai rajono eksvadovais žavisi ne per daugiausiai. Vis dėlto po nepriklausomybės atgavimo Anykščių krašto merus galima sugrupuoti į dvi dalis – populiarumo nestokojančius bei į tuos, kurie kraštiečiams nepatiko ir nepatinka. Tai parodė Nykščiai.lt surengta apklausa, kurioje visą praėjusią savaitę teirautasi – ką iš buvusių rajono vadovų vertėtų apdovanoti Anykščių krašto pagarbos ženklu Lietuvos šimtmečio proga.

Jog nė vienas nevertas ženklelio pasisakė vos ne pusę apklausos dalyvių. Tačiau Leonas Alesionka iki šiol geriausias kas penktam iš anykštėnų, o Sigutis Obelevičius – kas šeštam. Už likusius, buvusius, vadovus balsai pasiskirstė taip:  Saulius Nefas – 8 proc., Darius Gudelis – 7 proc., Alvydas Gervinskas – 4 proc.

Apklausa parodė, jog Nykščių bendruomenė Šimtmečio pagarbos ženklą skirtų L. Alesionkai.

Iš viso savo nuomonėmis Nykščiai.lt surengtoje apklausoje pasidalino beveik 700 anykštėnų.

Kęstučio Tubio populiarumo, kuris šiuo metu yra tikrai aukštas, kol kas niekas nevertino, nes jis tebeeina savo pareigas. Beje, šiuo metu kai kurios žiniasklaidos priemonės su savo skaitytojais renka dabartinį geriausią šalies savivaldybių merą. Kaip ir anksčiau vykusiuose rinkimuose Anykščių rajono vadovui sekasi pakankamai gerai.

 

7 komentarai

 1. -50 proc. aukštas ?

  -50.56%
  Kęstutis Tubis
  Anykščių rajono meras
  +15.86%
  Dainius Bardauskas
  Kupiškio rajono meras
  +5.74%
  Antanas Vagonis
  Rokiškio rajono meras
  -29.4%
  Alvydas Katinas
  Utenos rajono meras
  -6.5%
  Stasys Žvinys
  Molėtų rajono meras
  -21.34%
  Rolandas Janickas
  Ukmergės rajono meras
  -10.56%
  Povilas Žagunis
  Panevėžio rajono meraa

 2. Nera reiukalo Tubiui dėl reitingų nervintis , yra dar blogiau vertinamų merų . Kolega Virginijus Komskis turi net -80.62%

 3. Kažkodėl šiame straipsnyje viskas apversta aukštyn kojom. K. Tubis vertinime turi labai žemą balą- net minus 50, o kad Alesionką žmonės įvertino palankiausiai – gryna nesąmonė. Iš kur tokie duomenys? Kiek balsavo žmonių?

 4. Radau merų kurie įvertinti blogiau nei Kęstutis Tubis. Net -80.14% – Komskis , -65.1% Klaipėdos rajono meras , 54.56% Kalvarijos ir -51.48% – Jurbarko meras. 5 nuo galo.Nykščiai rašo apie aukštus reitingus.

 5. Alfa ne tik merus vertina, bet ir pateikia straipsnius apie jų gyvenimą.
  Apie Prevencijos ir saugos departamento, kuriame pastogę rado ir ne vienas anksčiau su K.Tubiu dirbęs pareigūnas, darbo su klientais metodus pernai pasakojo parlamentarė Rūta Rutkelytė.

  „Žmonės eina konvejeriu, be perstojo, ir ten toks, kaip aš įsivaizduoju, gana karštas spektaklis vyksta. Sprendžiantieji – gerai įmitę ir savim patenkinti, – ir jeigu pamato nors menkiausią pasipriešinimą, pradeda daužyti kumščiu į stalą, kelti toną, rėkti, karščiuotis. Sukeliama tokia psichologinė įtampa, kad iš tikrųjų žmogus, neturėjęs tokių reikalų, sutrinka“, – aiškino Seimo narė.

  Jau tuo metu energetikos ministrui Arvydui Sekmokui buvo siūloma imtis priemonių, kad „policiniais metodais“ problemas sprendžiantis pareigūnas būtų sutramdytas.

  Energetikos ministras, kaip teigiama, iniciatyvą parodė tik dabar. Esą praėjusią vasarą skandalai dėl RST veiklos metodų buvo dar vienas argumentas kovojant su „Leo LT“, tačiau dabar jie galėtų kirsti per bendrovės kontrolę perėmusios EM reputaciją. Be to, kalbama, kad iki šiol ekskomisarą globojusių politikų, tarp kurių minėtas ir buvęs vidaus reikalų ministras, neseniai iš valdančiosios Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos pasitraukęs Vidmantas Žiemelis, įtaka akivaizdžiai susilpnėjo, tad atsispirti ministerijos iniciatyvai K.Tubiui greičiausiai nepavyks.

 6. -29.72%

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.