Tarėsi, bet šiukšlės anykštėnams nebrangs

Anykščių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas dalyvavo  konferencijoje „Atliekų tvarkymo aktualijos Lietuvoje“,  kuri vyko Zarasų rajone, Vasaknų kaime.  „Nykščiai“ pasiteiravo, ar tai ne koks nors pasiruošimas eiliniam kainų už atliekų išvežimą kėlimui. „Susitikimas buvo darbinis. Atliekų tvarkymo centrai, o tokių yra dešimt Lietuvoje, dalinosi aktualijomis, kuo gyvena, kalbos apie tai, kad kelti kainas, nebuvo“, – sakė R. Blazarėnas.

Jo teigimu, po paskutinio kainos pakėlimo už šiukšlių surinkimą anykštėnai gali būti ramūs. „Kainą keisti nėra jokių priežasčių, bent jau artimiausiu metu pokyčių nenumatoma. Tiesa, ateityje gali kilti sąvartyno vartų mokestis, nes pagal planą vis daugiau šiukšlių turi būti rūšiuojama vietoje ir nepatekti į sąvartyno kaupus“, – sakė R. Blazarėnas.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas teigė, kad pagrindinis dalykas, sudarant kainas,  yra paslaugos naudotojų skaičius. „Jei  nemažės Anykščių rajone žmonių, viskas bus gerai“, – sakė R.Blazarėnas.

Linas BITVINSKAS

6 komentarai

 1. Arba nusikalbėjo Ramūnas, arba Linas ne taip parašė.

 2. Rugsėjo mėnesy, surūšiuotas šiukšles, stiklą ir plastiką supylė į vieną mašiną. Iškyla logiškas klausimas, kam kieme laikyti du konteinerius ir stengtis rūšiuoti? Gal užtektų vieno konteinerio plastikui, stiklui, popieriui ir metalui? Arba iš vis atsisakom rūšiavimo? Kam šaipytis iš normaliai rūšiuojančio žmogaus? Kam tas cirkas ir agitacijos? O paskui stebimės, kad žmonės nerūšiuoja?

  • Viskas elementaru, Yra tikslas atskirti perdirbamas atliekas nuo neperdirbamų. Kadangi perdirbamų atliekų supirkėjai reikalauja įvairių produktų (PVZ, stiklas skaidrus ar stiklas su spalva, plastmasė polietileno tereftalatas ar mažo tankio polietilenas) todėl reikia atliekas išrūšiuoti. Ar norime , kad namuose būtų 9 konteineriai plastmasėms ir 3 stiklui?
   P/S/
   Būtų gerai, kad atsakymus rašytų tie kurie už tai gauna algą.

 3. paslauga ir kaina

  Artimiausias laikas stabilus iki bus patvirtinta nauja savivaldos Tarybos sudėtis 🙂

 4. Nesąmones šneka Ramunas. Kels vartų mokestį, bet juk šiukšles tai vežamos per tuos pačius vartus ir didesnį mokestį. Komunalinis visai nusigyvens. Linas ir taip sėdi kabinete nieko neveikdamas. Nebalsuoti už nesąmones sakanti Ramūną. Valio!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.