„Tako“ auklėtiniai tarp geriausių Lietuvos kyokushin karatė Kata rungties sportininkų

Praėjusį savaitgalį, kovo 4 dieną, Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė Kata (technikos rungties) čempionatas. Varžybose dalyvavo 212 sportininkų. Anykščių karatė sporto klubą atstovavo 8 sportininkai.
Ainė Juknevičiūtė jaunių merginų grupėje iškovojo 2 vietą ir tapo varžybų vicečempione. Ainė tik finale nusileido 2 kartą Europos čempionei Godai Klapatauskaitei iš Vilniaus. Šių metų balandžio mėnesį Roskilde (Danija), Ainė Juknevičiūtė atstovaus Lietuvai ir kyokushin karatė jaunių rinktinę Kata rungtyje.
Suaugusiųjų grupėje, vyrų tarpe trečiąją vietą iškovojo Kristijonas Valančiūnas. Vaikinas pirmą kartą startavo suaugusiųjų grupėje. Jaunučių grupėje trečią vietą berniukų tarpe iškovojo Titas Simonavičius. Vaikų amžiaus grupėje tarp berniukų trečią vietą iškovojo Dautartas Dambrauskas, mergaičių grupėje Kristina Mackelaitė.