„Švieskime vaikus“ Anykščių vaikams atvežė knygų

 

Lapkričio 29 dieną Anykščių viešojoje bibliotekoje vyko renginys, per kurį labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ įteikė knygų rinkinius mažiesiems anykštėnams.

Renginyje dalyvavo vaikai iš Anykščių miesto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų, taip pat grupės vaikų iš Viešintų, Svėdasų, Kavarsko ir Debeikių. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Mandrijauskaitė papasakojo apie fondo veiklą. Pasak jos, fondas jau yra išleidęs jau daugiau kaip milijoną knygų. Šiemet išleistas fondo knygas, tarp kurių yra ir anykštėno Lino Bitvinsko, pristatė bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, joms talkino A. Baranausko pagrindinės mokyklos pradinukai. Didžiausią indėlį organizuojant šį renginį įnešė fondo savanorė Regina Patalauskienė.
Beje, fondo direktorė Vaida Mandrijauskaitė kalbėjo, kad pristatymai Anykščiuose visada išskirtiniai. „Važiuojame čia kaip į šventę, nes bibliotekos darbuotojai ne tik priima renginį, bet ir būna paruošę pristatymą, galima tik pagirti“, – džiaugėsi V.Mandrijauskaitė.
Kiekvienai Anykščių rajono ugdymo įstaigai buvo įteikti naujai išleistų fondo knygų komplektai.
NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. Švieskime vaikus !

    Vaikai turi žinoti, kaip mes klestime Eurosojūze jau 30 metų: Pernai šalies skurdo rizikos lygis nepasikeitė ir siekė 22,9 procento – 645 tūkst. šalies (Lietuvos) gyventojų gyveno žemiau skurdo rizikos ribos.

    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/algu-augimas-nepakeite-skurdo-22-9-proc-gyventoju-pajamos-nesieke-345-euru-662-1179688?copied

  2. to jos vaikams nesako

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.