Šviesios atminties Vytautui Galvonui būtų sukakę 60 metų

Balandžio 8 dieną mūsų kraštiečiui, fizikui, verslininkui, politikui, sportininkui aviatoriui ir  daugelio renginių mecenatui Vytautui Galvonui būtų  sukakęs 60-ties metų jubiliejus. Deja, netikėtas gyvenimo posūkis šio šviesaus žmogaus likimą nulėmė kitaip.  Šių metų  birželio 26-ąją sukaks treji metai, kai nebematome jo sėdinčio už didžiulio visureigio „Hummer“ vairo, kai nebematome miesto švenčių renginiuose, kai nebesutinkame besišypsančio gatvėje, kai nebejuntame šiltų rankos paspaudimų.

Tačiau ši asmenybė įstrigo atmintyje tų, kuriems teko bent kartą rimčiau pabendrauti ar   padiskutuoti apie rajono ateitį, apie politines peripetijas ar paprasčiausiai apie gyvenimą dabartyje.   V. Galvonas buvo entuziastingas visame kame, kuo tik beužsiimdavo, tokį jį prisimena draugai.
NYKŠČIAI

14 komentarų

 1. Daug padėjo anykštėnams,kas pas jį kreipėsi.Ar atmenate gerbiamą a.a. Vytautą savo maldoje….

 2. prasiskolines iki ausų,amen

 3. Gaila žmogaus ,bet kie man žinoma ,tas visureigio „Hummer“ vairas ne jo .

 4. Puikus buvo zmogus.Didele netektis anykstenams.

 5. Ir „Nykščiams“ nebeliko ką šlovinti kiekviena proga. Užtilo Robertuko ruporas. Trys ramybės metai Anykščiams. Amen.

 6. atnaujinot liudesi

  Labai truksta mums mylimi Vytauto …

 7. Labai dažnai prisimenu a.a. Vytautą. Anykščiai turėjo kuo didžiuotis,o dabar šventėse labai,labai trūksta. Tik gerais žodžiais galime minėti. Ilsėkis ramybėje nes dar lojančių yra pasilike matosi komentaruose.

 8. Pritariu anykstenui…Anyksciams didziule netektis..deja….sakoma..kad zmones yra kaip bites ir kaip shudmuses…Vadinami ,,bites,, visame kame mato geri ir grozi..Moka dziaugtis gyvenimu.. ,,Shudmuses,,…iesko,ant ko galetu nutupt ir apdergt..savotiskai tokiu gaila…nes patys nesuvokia,,kokie nelaimingi yra

 9. Pritariu anykštėnėms mintims.Kiek turima bjaurasties kad skola svarbesne už netekti,kiek pavydo kai apie gerus Vytauto darbus buvo rašoma.NESUVOKIA MANO PROTAS KODĖL MUMYSE TIEK BJAURASTIES. TOKIŲ KAIP VYTAUTAS NUOŠIRDŽIŲ,JAUTRIŲ ŽMONIŲ REIKIA PAIEŠKOT.

 10. geras buvo zmogus!

 11. labai geras buvo zmogus!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.