ŠVELNĖJANT KARANTINUI ANYKŠTĖNAI KVIEČIAMI Į TRENIRUOTES LAUKE

     Nuo gegužės 18 dienos Anykščių miesto ir rajono gyventojai kviečiami į funkcines treniruotes, kurias ves iš Ispanijos grįžęs treneris Gytis Krivickas.
Treniruotės vyksta nenaudojant papildomos įrangos ir tinkamos 12-60 metų amžiaus žmonėms, norintiems numesti svorio, sustangrinti raumenukus, pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemų darbą, tiesiog sustiprėti ir smagiai praleisti laiką. G. Krivickas tokias treniruotes vykdo internetu Ispanijos gyventojams, nusprendė suteikti galimybę sportuoti ir anykštėnams.
Pasak trenerio, karantino metu treniruotės bus vykdomos lauke, iš anksto sutartoje vietoje, vienoje treniruotėje dalyvaujant ne daugiau nei 10 žmonių, išlaikant reikalingą atstumą ir vadovaujantis kitomis LR Vyriausybės nustatytomis rekomendacijomis. Treniruotės vyks du kartus per savaitę. Mėnesinė treniruočių kaina – 20 eurų.
     Treniruotės ves anykštėnas Gytis Krivickas, VDU baigęs kūno kultūros ir sporto studijų programą, 2019-2020 m.m. atlikęs praktiką ir dirbęs Tenerifės tarptautinėje mokykloje, Ispanijoje.
Dėl informacijos ir registracijos į treniruotes kreiptis el. paštu krivickasgytis@gmail.com ir telefonu  860519887.

9 Komentarai

 1. Su kauke sportuodamas “tikrai” pagerinsi širdies ir kraujagyslių sistemų darbą 😂

 2. Tu ka galvoji kad cia treneriu ner?! Cha cha!!

 3. Šaunuolis:) senai Anykščiam reikėjo tokio judesio:)

 4. Laukiam starto!

 5. Puikus įrodymas, kad sportui nebūtina sporto salė.
  Sveikinu Gyti su puikia iniciatyva!

 6. Reikia džiaugtis, kad į Anyķščius grįžta jauni žmonės ir kuria veiklą aplinkiniams. Šaunuolis!

 7. Tai čia puikus pavyzdys, kaip Anykčiuose galima susikurti darbo, teikiant paslaugas be specialių patalpų ir įrangos. Savuvaldybė turėtų remti tokias iniciatyvas, prisidėti prie sveikos gyvensenos populiarinimo.

 8. Nuostabi idėja!

 9. sveiki sugrize jaunime, VALIO IR SEKMES