Svečiams iš toli – įdomu viskas

Turizmo informacijos centro (TIC) vadovė Vilanda Reikalienė sako, jog jau dabar sulaukianti klausimų, kada bus galima apžiūrėti statomą Vorutos pilį.
Jog Šeimyniškėlių piliakalnį pradės lankyti turistai iki statybos darbų pabaigos – akivaizdu iš diskusijų viešojoje erdvėje. Susidomėjimas – didelis.
„Sulaukiame interesantų jau ieškančių šio objekto. Pilies statybos buvo plačiai išreklamuotos sausio mėnesį, Vilniuje vykusios parodo metu. Jau skambina ir teiraujasi, kada galima ten nuvykti, ypač iš mokyklų. Matysime, kai tik kai kurie vaizdiniai bus aiškus, stengsimės parodyti lankytojams. Tačiau laukia didelis darbas, kaip pasiekti, jog tai taptu dar vienu traukos tašku ir kad kraštas būtų, kaip įmanoma įdomesnis. Pirmą kartą atvykstantiems – tinka viskas. O tie, kurie jau kažkiek pažįsta rajoną, ieško ir ko dar nebuvo matę. Stengsimės pritaikyti turistams ir seniūnijose esančias vietas, kurios įrašytos į kultūros paveldo sąrašus, tačiau beveik nelankomos, nes nėra žinomos net vietos gyventojams“, – planais dalinosi V. Reikalienė.    
TIC direktorė išskyrė keletą šiais metais labiausiai turistų lankytų rajono objektų: pirmoje vietoje – vis dar Medžių lajų takas, antroje – „Cosmo kambarys“, tada – Kalitos kalnas, Labirintų parkas, „Siauruko“ ir Arklio muziejai. Rajono gyventojai dažniau laiką leido ten, kur patogiau su vaikais arba įvairiuose renginiuose.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.