Svėdasų gimnazijai tvirtins direktorių

Anykščių rajono tarybos posėdyje bus balsuojama, ar skirti į Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriaus pareigas konkurse nugalėjusį asmenį.

2020 m. sausio 16 dieną  įvyko viešas konkursas į  Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriaus pareigas.  Anykščių rajono savivaldybės mero  potvarkiu buvo sudaryta pretendentų atrankos komisija, atrinkti asmenį, geriausiai pasirengusį eiti konkrečios įstaigos vadovo pareigas. Komisija buvo sudaryta iš Savivaldybės, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos gimnazijų asociacijos, Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos bendruomenės bei Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos socialinio partnerio atstovų. Konkursą laimėjo Kristina Dilienė, iki konkurso buvusi  direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir atlikusi direktoriaus funkcijas (Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos nuotrauka).  Ji vienintelė ir dalyvavo konkurse.

Galima neabejoti, kad rajono taryba pritars šiam sprendimui , o su K. Diliene bus sudaryta terminuota darbo sutartis 5 metų kadencijai.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Miela Kristina,sekmės darbe,kantrybės,tolerantiškumo,pozityvaus požiūrio,pagarbos mokytojams ir mokiniams.Tikiu,kad viskas bus gerai.

 2. Tikybos nebus! Ateina su savu tikéjimu ,amen

 3. Labai keistas sprendimas, pas mus labai įdomiai vyksta konkursai

 4. Jauna dar labai vadovaut gimnazijai , gal dar nezino , kad ir Debeikiai bus prijungti , nebent tures pavaduotoja vyra arba net du .

 5. ji tikrai protingesne uz tvirtintojus

 6. Direktorė nauja jau nuo mokslo metų pradžios, bet kažkaip jos nesimato Svėdasų seniūnijos gyvenime ar miestelio žmonės nepažysta mokyklos dirktorės, kad mokykla šalia miestelio?

 7. NYKSCIAM reiketu atsakingiau dirbti – nuotrauka ideta tai Leliunu gyventojos R.T.

 8. Atviras konkursas vienam asmeniui? Rinko iš vieno kandidato? Net juokas neima. Jau visai liūdna Anykščių švietime… nelabai kas nori eiti pareigas

  • Reikėjo tamstai dalyvaut, būtumėt dviese

   • nereikėtų pykti ir pyktauti dėl tiesos. Tas komentaras nėra skirtas asmeniui, laimėjusiam postą:) . Tiesiog labai brangiai atrodo įvardintas aprašyme konkursas, kuriame niekas nedalyvavo išskyrus paskirtą laikinai einantį pareigas asmenį. Tai gal konkursas neįvyko, nes nesusirinko daugiau kaip du kandidatai?
    Palinkėkime sėkmės dabartinei direktorei prikelti ugdymo įstaigą iš uždaro rėžimo zonos įstaigos formos iki atviros bendruomenei mokyklos, iš kurios nebėgtų mokinai į kaimyninius rajonus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.