Svėdasiškius sukrėtė netikėta mirtis

Gandai apie tai, kad vakar po pietų iš gyvenimo pasitraukė vienas iš svėdasiškių, pasitvirtino.

Policijos suvestinėje skelbiama, kad gegužės 31 dieną, apie 16.37 val., Svėdasų miestelyje, namuose, rastas mirusio vyro, gimusio 1956 metais, kūnas su šautine žaizda. Įvykio vietoje rastas ir paimtas teisėtai laikomas 12-to kalibro lygiavamzdis šautuvas „CBC 586 P“. Įtariama, kad vyras mirtinai susižalojo pats.

Mirusiį vyrą parėjusi iš kaimynų rado žmona. Miręs vyras aktyviai dalyvavo miestelio veikloje, buvo intelektualas, sudarinėjo kryžiažodžius ir šiaip mėgstamas žmogus, todėl svėdasiškiai sukrėsti. Kalbinti svėdasiškiai spėliojo, kad iš gyvenimo pasitraukti galimai galėjo paskatinti tai, jog pastaruoju metu esą jo sveikatos būklė buvo nekokia.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

NYKŠČIAI

29 komentarai

 1. Buvęs bendradarbis

  Užuojauta šeimai.

 2. Nuoširdi užuojauta šeimai.

 3. Vietos valdžia ir bendruomenė turi susirūpinti žmonių, turinčių šaunamus ginklus atsakomybių ir tinkamo elgiasio su ginklu vertinimą. Seniūnijos vadovas turėtų inicijuoti žmonių sveikatos ir teisinių bei ginklo valdymo žinių patikrą vietovėje, taip prevenciškai apsaugant nuo tragiškų įvykių.

  • Baik su savo litanijomBet koks išėjimas iš šio pasaulio skausmingas. Liūdna…

   • Ir pats rūpinkis. Nelengvi sprendimai tokie. Tegu siela būna jo pas Dievulį, kas bebūtų.

   • psichologinė pagalba

    taigi, abejingumas tarp bendruomenės ir valdžios nieko, apart socialinio bendravimo tik vis naujų ir dažnų laidotuvių miestelyje metu nesukuria visuomenės saugumo pojūčio, o tik gilina visuomenės psichinės sveikatos problemas.
    Nebijokite atvirai išsakyti esamų problemų, kol jas dar galima išspręsti ir išsaugoti žmonių gyvybes.
    Užuojauta dėl tragiško įvykio pasėkmių artimiesiems.

  • LEONAS ALESIONKA

   Tai, apie ką jūs rašote, neįeina į seniūno pareigas ir niekas jam nesuteikia tokių teisių. Medžiokliniai ginklai saugomi teisės aktų nustatyta tvarka specialiuose seifuose. Seifą atverti gali ir žino kaip tik pats medžiotojas. Niekas kitas! Leidimus išduoda ir ginklų laikymą prižiūri policija. Esu medžiotojas, turiu leidimus ginklams ir ginklus seife. Visada įjungta apsauga, kuri suveiks net jei ir sugestų elektra. Iš ryto pareigūnas gali man juos patikrinti ir rasti viską tvarkoje, matyti mane besišypsantį, o po pietų aš jau galiu imti ir nusišauti. Ir niekas čia nieko pakeisti negali. Šiuo atveju panašu, kad žmogus sužinojo apie savo nepagydomą ligą ir nebenorėjo laukti lėtos, skausmais kankinančios mirties. Prisiminkime, kad tokį pat kelią ir sprendimą išeiti prieš keletą metų pasirinko žinomas Anykščiuose gydytojas. Skaudus pasirinkimas. Nei vienas neturime teisės smerkti.
   Užuojautą tegalime išreikšti mirusiojo artimiesiems…

   • Nuliūdinai čia mus, kad turi ginklą. Iš komentarų galima spręsti, jog tavo psichika švelniai tariant…

   • Gerb. Leonai, nereikėtų propaguoti savižūdybių, pateisinat tai asmens sveikatos pablogėjimo atveju.
    Mintis, kad vietos valdžia gali inicijuoti bendruomenės gyventojų sveikatos patikrą ir asmenų, turinči ginklą šypsenos būklės įvertinimą kartu su teisėsaugos specialistais tikrai nepakenktų visuomenės saugumui pagerinti. Taip kaip ir vairuotojų sveikatos būklė tikrinama ir išduodama arba panaikinama pažyma, suteikianti teisę vairuoti motorinę transporto priemonę ir dalyvauti eisme, taip ir šaunamojo ginklo valdymas ir neatsakingas valdymas turi būti prevenciškai prižiūrimas ir valdžios pareigūnams dalyvaujant, kad nereikėtų vėliau gedėti gyviesiems bendruomenės nariams dėl to, kam galėjo užkirsti kelią.
    Didžiausi pavojai tyko ne ten kur matome karštus ginčus, o ten kur tyliai ir abejingai viską ignoruojame…

    • Kas propaguoja rašeiva tu…

    • Leonas Alesionka

     Niekas nieko nepropaguoja! Lietuvos Respublikoje yra įstatymais ir poįstatyminiais aktais nustatyta tvarka, kaip visa tai turi būti atliekama ir kontroliuojama. Teoretiniai kai kurių komentatorių išvedžiojimai ir nuomonės nieko nekeičia. Psichologo prie kiekvieno žmogaus nepastatysi. Seniūno su policininku taip pat. Ir nepamirškite kad Lietuva yra viena iš savižudybių lyderių Europos sąjungoje! Šitaip bedieviškai užbranginus dujų ir elektros, maisto ir kitų prekių bei paslaugų kainas žmonių gyvenimas skausmingai pablogėjo ir toliau blogės. Ne vienas kai kas nebesuduria galo su galu! O tai reiškia, kad ir savižudybių neišvengiamai daugės. Ir nėra ko čia nei aikčioti, nei tuščiai pliurpti.

   • Ačiū Leonui, kad paaiškinot, nes zmonės keistai galvoja.

 4. Čia tik pradžia ,bus daug žmonių,valdžia deda visas pastangas naikinti tauta .

 5. psichologinė pagalba

  Visuomenės informavimo etikos asociacija primena, kad žurnalistas arba viešos informacijos skelbėjas neturi piknaudžiauti tragiško įvykio siužetų aprašymu ir savo informacija nesaktinti savižūdybių.
  Žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai, skelbdami informaciją, kurią jiems suteikė sukrėtimo, bejėgiškos būsenos paveiktas žmogus, privalo įsitikinti, ar jos paskelbimas nepažeis šio asmens teisių, stengtis numatyti galimas neigiamas pasekmes šiam asmeniui.
  Žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai neturi piktnaudžiauti katastrofų, avarijų, mirties, bandymo nusižudyti, sužalotų asmenų, smurto, agresijos ar žiauraus elgesio su gyvūnais vaizdais bei istorijomis, kurie gali žeisti ten vaizduojamų asmenų ar jų artimųjų jausmus bei informacijos vartotojų jautrumą. Informuojant apie tokio pobūdžio įvykius būtina vengti nepagrįstų kaltinimų, ironijos, sarkazmo, patyčių elementų bei skelbti įspėjimus ar atitinkamai žymėti informaciją, sudarant sąlygas jautriems informacijos vartotojams tokios informacijos išvengti.

  • Bazilis Puciata

   idiote, savižudybės yrs realybė, o ne “ informacijos vartotojų jautrumą“. Tada reikia uždrausti Bibliją ir istoriją, nes ten aprašytas žmonių žudymas.

 6. Žmones apgalvotai į kilpą varo konserfašistai su tokiom kainom kur matyta elektra po 050 o benzinas po 2 eurus

 7. Tu irgi mirsi, 12asile

 8. Vo ble., tai kas čia nervu nebeatlaikė ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.