Svarbiausia išvengti ledonešio

Projektuojant kairįjį upės taką šalia Gaisrininkų salos, kaip teigia specialistai, buvo padaryta daug grubių klaidų ir jau pirmąjį pavasarį upės ledonešis parodė, kad su vandens stichija nepakovosi.

Þemupys vilioja turizmo paslaugas teikiančius asmenis, galbūt, neatsitiktinai graži  ir sutvarkyta kempingo  „Po žvaigždėmis“ vieta sulaukė nemažo populiarumo. Gaila būtų  įdėto triūso, jeigu po eilinio potvynio tektų šalinti jo padarinius, tačiau investuotojams greta  toliau formuojami sklypai, kuriuose turėtų išdykti poilsiavietės.

Būtent netoli kempingo suformuotiems dviems, maždaug 20-ties arų ploto, sklypams rugsėjo mėnesį bus surengti nuomos aukcionai 80-ties metų laikotarpiui. Pradinė kaina metams nesiekia nei 200 Eur. Tačiau nuomotojai bus įpareigoti plėtoti verslą ir sukurti naujų darbo vietų.

Kempingo valdytojai kreipėsi į Turizmo departamentą prie Ûkio ministerijos, jog jų teikiamos paslaugos būtų įvertintos dvejomis žvaigždutėmis. Tačiau valdininkai įvertino dar geriau – skyrė 3-is žvaigždutes. O toks pripažinimas suteikiamas tik tuo atveju, jei stovyklavietė prijungta prie miesto nuotekų tinklo bei yra aptverta tvora.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.