Svajonės pildosi tiems, kurie veikia

Gegužės 21 dieną, oficialiai atidaryta krautuvėlė „Pagaminta Anykščiuose“.

Ši krautuvėlė gimė kaip kūrėjų bendradarbiavimas vieno projekto metu, kuris peraugo į tvarius ryšius. Žinoma, pirmąją krautuvėlės veiklos dieną susibūrė pirmiausia tie, kurie ir turėjo svajonę vienoje vietoje pristatyti tai, kas pagaminama Anykščiuose.

 „Pagaminta Anykščiuose“ rasite A.Baranausko aikštė 1.

Foto Mamajafatagraf

6 komentarai

  1. tai kaip čia dabar ne pas Renatą, Tilto g. klasteryje?

  2. Cirkininkės. Kainos kosminės, pardavėja (ta juoda su špokle) susiraukus, kad išėjau nieko nepirkus. Daugiau nė kojos ten nekelsiu.

    • ir gerai. Nera ko smėlį ant grindų nešti savo batais, jei neketini pirkti. Kitą kartą turėsi susimokėti už pažiūrėjimą kaip koplyčioj.

      • Matosi ,kad kalba ne prekybininkas .nes geram prekybininkui kiekvienas atėjęs žmogus bus sutiktas su šypsena. Nesvarbu pirko ar nepirko .jei nepirko sendiena ,reiškia nieko nereikėjo ,o užėjo apsidairyti ,kai ko reikes ,ateis ir nupirks. Ir jei bijot smelio ant grindų tada nera apie ka kalbėt …

  3. Buvau jau kelis kartus. Radau puikių dovanų. Ieškojau brangesnės-radau. Ieškojau smulkmenos- radau. Ir buvau sutikta su šypsenomis abu kartus. Labai jauki parduotuvėlė. Super, kai reikia kažko įdomaus ir iškirtinio dovanoms

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.