Sužalotas nepilnametis dviratininkas

Gegužės 13 dieną,  apie 17.50 val., Anykščių miesto Parko gatvėje  į 1984 metais gimusios blaivios moters vairuojamą automobilį Toyota Corolla atsitrenkė dviračiu važiavęs nepilnametis, gimęs 2011 metais.  Eismo įvykio metu nukentėjo vaikas, kuriam Anykščių ligoninėje nustatytas šlaunikaulio lūžis bei galvos smegenų sutrenkimas. Vaikas išvežtas į Vilniaus vaikų ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

7 Komentarai

  1. tai ar dviratininkas atsitrenke i masina ar masina i dviratininka? ir ar susizalojo ar suzalojo?

  2. pats skaityt nemoki…parasyta suzalotas nors jeigu pats atsitrenke reiketu rasyti susizalojo

  3. nu jo parko gatve vaziuojant reik pasisaugoti dvyratininku,kai pasileidzia nuo kalno tarp buvusio knygyno ir kavines Juna lyg jiems butu tiesioginis i parka

  4. Ten ir mašinos gerai skraido ne tik vaikai su dviračiais.

  5. mačiau vaikà tuoj po įvykio

    Manau, kad ir automobilis greit važiavo, nes smūgis girdėjosi aplinkiniuose namuose ir automobilio stiklas suskeldėjo ir vaikas nusviestas gulėjo už keliù metrù, kai kėlė į greitàjà, tai dešinės pusės galvytė buvo raudonai mėlyna, jei galvyte trenkėsi į stiklà, tai tikrai bus ne tik smegenù sutrenkimas, ir jei ta ponia būtù lėčiau važiavusi, manau net stiklas nebūtù suskeldėjęs.
    Parko gatvėje reikėtù riboti greitį iki 20 km/ val. ties visomis žaidimù aikštelėmis, nes ten labai daug vaikù, o vairuotojai amžinai skuba.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.