Suskubo nepraleisti žiemos švenčių

Nuo gruodžio vidurio Anykščiuose atsidaro net kelios naujos arba atsinaujinusios interjerą maitinimo įstaigos, kuriose galima užkąsti ir pasimėgauti gėrimais.
Klientai viliojami  kitoniškomis paslaugomis ir įdomesniu asortimentu. Tačiau galima įžvelgti ir dar vieną dalyką – kai kurie verslininkai bando prisitaikyti prie žmonių srautų, t.y., dirba tik tam tikromis progomis ir vasariškuoju sezonu.
Bene geriausiai šiais metais sekėsi tiems, kurie klientams ledų ir įvairių gėrimų siūlė prie Medžių lajų tako. Smulkieji verslininkai džiaugėsi, kad nors sezonas buvo ir neilgas, ir labiau savaitgalinis , bet jų uždarbis buvo pakankamai neblogas. Visiems kitiems – Anykščiuose lengva nebuvo. Nepaisant to, bandančių įsitvirtint rinkoje netrūksta.
Vienas iš rimtesnių pareiškimų – nauja kavinė Kultūros centre. Kelerius metus po vidaus patalpų renovacijos kavos aromatas čia buvo retenybė. O vyresnės kartos anykštėnai gerai pamena didžiulį kavinės – baro populiarumą per įvairius koncertus ir vaidinimus sovietmečiu.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.