Susirgo Jono Biliūno gimnazijos moksleivis

Šiandien gauta informacija, kad koronavirusu susirgo vienas J. Biliūno gimnazijos mokinys. Šį faktą „Nykščiams“ patvirtino ir gimnazijos direktorė Regina Drūsienė.  „Kai tik sužinojome apie teigiamą tyrimo rezultatą, ėmėmės saugumo priemonių. Visus gimnazijos moksleivius paleidome namo ir karantino laikotarpiu, iki gruodžio 17 dienos, moksleivių mokymas vyks nuotoliniu būdu. Visa klasė, kurios moksleivis apsirgo, turės būti saviiziliacijoje“, –  sakė direktorė.

Nacionalinio sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Utenos departamento Anykščių skyriaus vedėja Danguolė Sudeikienė moksleivio susirgimo faktą taip pat „Nykščiams“ patvirtino. „Šiandien  sistemoje pamatėme, kad gautas vieno jauno vaikino teigiamas koronaviruso tyrimas. Pagal amžių jis yra moksleivis.  Tuo pat metu mums paskambino gimnazijos direktorė R. Drūsienė ir pranešė, kad tai  jų gimnazijos moksleivio tyrimas.  Direktorei tikriausiai pranešė tėvai.  Visa ši informacija „judėjo“ kelių minučių laikotarpiu“, – sakė skyriaus vedėja.

NYKŠČIAI

38 komentarai

 1. Anykštėnė

  Atsakinga,pilietiška Direktorė.Ačiū Jūms.Taip turėtu elgtis visi vadovai atsiradus susirgimo atvejams.
  Jei saugosimės ir saugosime vieni kitus liga neplis.

  • Anykštėnei

   Saugomės, saugojame. Manau, kad viską lemia atsitiktinumai, įkvėpsi kur koronos arba ne. Juolab, kad tos menkos medicininės kaukės saugo kukliai, rimti respiratoriai virš 90 procentų. Visai niekur iš namų neiti sudėtinga, dirbti reikia, maisto reikia.

  • Turiu pastaba mokyklos vadovybei. Mokiniai eina vortom pro ramybes mikrorajona Ziburio parduotuvėje po 10 mokinių būreliais ir taip ištisas dienas. Kiek zinau mokykis turi užtikrinti saugumą ir pamokų bei pertraukų metu karantino metu vaikščioti griežtai draudžiama.

   • Netiesa ,mokytojai viska isaiskina mokiniams ir priziuri kaip jie laikosi ir jokiu priekaistu jiems neturi ,mokiniai labai samoningi ir kartais dar primena mokytojams , kad ir jie turi laikytis karantino rekomendaciju .

   • O Biliuno mokykloi yra vadovai jei toks bardakas farosi

   • Gudrute, tu eik ir pabandyk užtikrint tą saugumą gatvėj… bent „nu-nu-nu “ pasakyk… ale iš kur tokių proto bokštų prisiveisė…direktorė su mokytojais turi po Ramybę lakstyt ir besibūriuojančius vaikigalius gaudyt…

 2. kokie prevenciniai veiksmai buvo ar nebuvo vykdomi gimnazijoje, kurie privalomi dėl sveikatos saugumo užtikrinimo?
  Ar savivaldybės išlaikomas visuomenės sveikatos biuras nors kartą buvo uodegą pakrutinęs dėl rajone veikiančių įstaigų veiklų patikrinimo ir esant būtinumui papildomų patarimų suteikimo? Ar tik pagal NVSC platinamų atmintinių nuotoliniu išsiuntinėjimu visas darbas baigiasi? Ką pakomentuos Operacijų valdymo vadovas ar švietimo skyriaus vedėja?

  • Išlaikomas sveikatos apsaugos ministerijos, o ne savivaldybės. Neišradinėkite dviračio, kasdieninių reikalų tarp įstaigų niekas neskelbia.

   • Laba diena,
    nepainiokite akėčių ir vežėčių.
    Anykšių visuomenės sveikatos biuras yra savivaldybės įstaiga.
    Įmonės kodas 304156341
    Įregistruotas 2016-01-04
    Oficialus pavadinimas Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
    Registracijos adresas Anykščių r. sav. Anykščių m. J. Biliūno g. 23
    Teisinė forma Biudžetinė įstaiga

    • dezinformatoriau

     issiaiskink kuo skiriasi pavaldus ir islaikomas

     • ir ministerijos pinigai ne iš Šventosios upės pasemti, o iš tų pačių mokesčių mokėtojų surinkti ir paskirstyti vietos valdžios institucijoms ir jų pavaldžioms įstaigoms.
      Kodėl esant epidemiologinai situacijai rajone nematome šios įstaigos konkrečių veiksmų pagal deklaruojamą veiklos aprašymą.
      Ir nereikia dangstytis, kad viską valdo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

     • Sistemų veikimo niuansus ne komunistinio šlamsto prikištai galvai suprasti. Romas,Cekava,žinai, tai tas pats juozas, kuris pats didžiausias juokdarys ir interneto spamas, ištisai puola šen, puola ten ir nemigos produktu eterį užkiša.

    • Baikit juokinti. Vaikai geri tol kol tėvai mato. Mokytojai auklėja vaikus pakankamai, bėgioja prižiūri juos.
     Jie gi nemažiukai už rankytės nepavedžiosi.
     Suaugę atsigrežkit i save.
     Pamatysit kad uobolys nuo obels toli nerieda

  • Ateitų biuras manęs patikrinti iš karto išeitų pro duris. Taip pat sėkmingai gali pasiprašyti manęs patikrinti Anykščių muziejus ar biblioteka. Visi turi dirbti savo darbą.

   • „3 pagrindinės veiklos kryptys:

    Visuomenės sveikatos stebėsena – tikslingai organizuotas ir sistemingai atliekamas visuomenės sveikatos būklės, ją veikiančių visuomenės sveikatos rizikos veiksnių duomenų rinkimas, kaupimas, apdorojimas, saugojimas, analizė ir vertinimas.

    Surinkę išsamią informaciją apie gyventojų sveikatos būklę ir ją lemiančius rizikos veiksnius, nustatysime visuomenės sveikatos problemas ir visuomenės sveikatos stiprinimo prioritetus, taip pat remiantis objektyvia informacija planuosime ir įgyvendinsime vietines visuomenės sveikatos stiprinimo ir prevencijos programas.

    Visuomenės sveikatos stiprinimas – sveikatos mokymas, informacijos apie sveiką gyvenseną skleidimas, sveikos gyvensenos propagavimas, formavimas ir nuo elgsenos priklausomų visuomenės sveikatos rizikos veiksnių mažinimas.
    Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūra – vaikų ir jaunimo sveikatinimo priemonių organizavimas ir įgyvendinimas.“

    daugiau inormacijos čia:http://anyksciuvsb.lt/veikla/

    • Nors ir ne Juozas, bet durnas kaip Juozas.
     Išsiaiškino, kas yra stebėsena.

    • Gyd.- kam nesąmonės? Ne Juozui

     Kam čia tas dizertacijas rašote? Tingu skaityti. Ir sergam todėl, kad į konkretų klausimą teatsakoma š… malimu. Dirbu ligoninėje. „Visuomenės sveikatos stiprinimas – sveikatos mokymas, informacijos apie sveiką gyvenseną skleidimas, sveikos gyvensenos propagavimas, formavimas ir nuo elgsenos priklausomų visuomenės sveikatos rizikos veiksnių mažinimas. “ (Citata)-ateinu prie ligonio ir jam sakau, ar ne, vietoj gydymo.Todėl ir blogai visiems, kad šnekama, o ne dirbama.

   • A tai maximoj 2 susirgo ir toliau dirba nieko neizoliavo kaip čia išeina? Ziogeli pasakyk kad tai ne problema ir tu nesikiši!

  • Viešintų Branys

   Protu nesuvokiama, kai skirtos virusui Covid-19 lėšos perskirstomos ir skiriamos nusikaltimais kaltinamo buvusio mero keliuko asfaltavimui prie jo sodybos !
   Kopija anyksta.lt:
   „Susisiekimo ministro gruodžio 1 d. įsakymo Nr. 3-728 „Dėl Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų paskirstymo keliams taisyti (remontuoti)“ pakeitimu skirtas papildomas finansavimas Anykščių rajono savivaldybei. Pagal ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymą, papildomas finansavimas 29,5 tūkst. eurų skirtas Viešintų seniūnijos Viešintėlių kaimo Žliobiškio gatvei taisyti (remontuoti).“

   • Gal tu ir braniukas, bet ne Viešintų, nes ten tokių durnių nėr, čia tik visiškiems degradams miestelio gatvelė gali asocijuotis su buvusio gyvenama vieta

 3. Čia gal tas mokinys susirgęs, kur tėvas sirgdamas ir platindamas virusą ėjo į darbą? Žiauru….

  • Tikrai baisu.

   Ar galėjo žmogus taip elgtis, nebent nieko nejautė.

  • Susidomejusi

   Ne tas, čia kitas vaikas susirgo.

  • be kokiu atveju vaikai neatsako už tėvų poelgius. Klausimas kokios prevencinės priemonės taikomos mokyklose ir valdžios kontroliuojamose biudžetinėse įstaigose karantino metu ar ignoruojama ir tuos reikalvimus?

   • Mokyklos vadovybė yra baisi… jau nekalbu apie kuratorę, kuri prižiūri tuos vaikus. Tai jos pareiga užtikrinti, kad tokių dalykų nebūtų, bet matyt svarbiau yra tik kavutė ir facebook’as darbo metu.

    • Ar tu žinai?

     Reikia prisiminti, kad anonimiškas kaltinimas viešai taip pat priskiriamas prie atsakomybių už šmeižtą. Taigi jei turite faktinių duomenų dėl skundo, tai galite padaryti viešai, pasinaudodami net ir savivaldybės vieno langelio aptarnavimo paslaugomis arba kreiptis į mokyklos Tarybą dėl klausimo nagrinėjimo mokyklos bendruomenėje.

 4. bet ir mokytojai jau turejo kontakta, o kai kurie veda vaikus i darzeli, tai virusa visur paskleis

 5. Tų mokytojų vaikai seniai užauginti ir į darželį tikrai neina

 6. Prie ko sveikatos biuras? Nuo kada sveikatos biuras gali tikrinti veiklą? Operacijų vadovas apie tai komentavo jau prieš savaitę ( susiraskite 2020 11 27 dienos vaizdo įrašą).

 7. KODĖL VAIKAI EINA Į MOKYKLAS????? Kodėl nuotoliniu būdu nesimoko, ar tokioje baimėje mokytojai turi dirbti.? Kas čia pas mus darosi ,informacija turėtų būti kiekvieną dieną ir tiksli. Tarybos nariai tai nuotoliniu būdu dirba,o mokytojai tiesiogiai su vaikais.

 8. Labai teisingai. kad tokie teisingi būtų visi atsakingi, tai suvaldytume plitimą tos nelemtos koronos.
  Belieka tikėtis ir laukti iš nuotoliniu posėdžiaujančios valdžios (net per visą vasarą) teisingos ir tikslios informacijos.

 9. Baranausko mokykloje pradinukai mokosi,ir ar kam svarbu vaiku sveikata,ir kad akimirksniu gali isiziebt koronos zidinys.Anykšciuose kasdiena plinta virusas,-o kad vaikus apsaugoti reikia ar kas susidomes.

 10. O Biliuno mokykloi yra vadovai jei toks bardakas darosi

 11. Gal mokykloi nebuvai kad rasai nesamones

 12. Tik visiski idijotai arba nevisprociai i mokikla serganti vaika korona galejo leist.

 13. Ar ne laikas Anykčių rajono savivaldybės sprendimu priimti nuotolini mokymasi pradinukams ir darželinukams? Atostogos nebe toli.. O virusas plintas jau švietimo įstaigose, pristabdykime kol nevėlu..

 14. Mielieji, juk senai aisku, kad korona testai yra nepatikimi ir visiems is jusu jis parodytu teigiama fakta, zinoma, laikrasciui tokio pigumo kaip nyksciai cia didele sensacija, tuo labiau kai tekstus formuoja is prigiemtis streso pazeisti zmones

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.