Susimušė moterys

Policija praneša apie konfliktą Debeikiuose.

Liepos 1-ąją, apie 11.40 valandą, Debeikių miestelyje 1996 metais gimusi moteris smurtavo prieš 1965 metais gimusią moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

12 komentarų

 1. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Reikia boboms prelato – nužudžiusio savo meilužę – Konstantino Olšausko arba Martyno Grigaliūno iš Kavarsko seniūnijos. Aiški sekso trūkuma!!! Vietiniai pysuokliai jau nuseno, klimaksas ant cvieko pakabino jų žarsteklius, o bobikės tai juk rujoja… Vaistinėje vibratorių nėra – tik kaukės nuo viruso.

 2. Ne susimušė, o treniravosi Dziudo ir Taikvondo! Ruošiasi čempionatui.

 3. sako kad yra lygių galimybių centras, katras nerekomenduoja skirstyti ar kitaip diskriminuoti dėl lyties, rasės, tikėjimo ir kt. Tai va žinokit, kad moterys irgi žmonės, o žmonės ne tik mušasi bet ir myli…

 4. Kas čia tokios galėjo susimusti parduotuvė turi žinoti pletku centras pasibuvimo pijoku vieta

  • Norejau parduotuveje isgert buteli alaus , nors pirkeju daugiau nebuvo , tai pardaveja liepe nesdintis isgert buteli alaus uz parduotuves, sake , kad ten yra padeta stikline ir galiu gert nors ir degtine.

   • Be be benui

    Tai ko skundi , jei tavimi rūpinasi,a?

    • As visai neskundziu , tik dabar noreciau padekot pardavejai , kai nuejau uz parduotuve tai radau pazistama , kuris turejo daug daugiau negu buteli alaus ,darem parduotuven gal tris uzejimus , tai papildem parduotuves kasa maziausiai 40 euru.

 5. Kas per moteris musesi

 6. soalgisnaigvidaiedregviliusraimonda ir dovileerumasgiszolvirgisgavidaRenvileataiviletazydrunasaudriuszinavirgijovesjooncebroAisteneritanviliusaslinance

  Oi bobos .negrazu.gal pijokes.nes padorus zmogus taip nedaro randa aiskintis kitaip.ner muzikyne tvarkos.jei del diedu tai fu.kalkit ji abi o ne abi draskykites.

 7. na jus kaimieciai esate pavidus zmones ar jums gaila kas kur musasi ziurekite savo gyvenima o ne kitu

 8. Tai yra šaunu. Jos žino, kad yra moterys, ne kokios transvestitės ar transeksualės. Jos žino, dėl ko mušasi. Šaunuolės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.