Avarijoje už Antrųjų Svirnų susidūrė keturi automobiliai

Spalio 11 dieną, apie 18 valandą, Anykščių rajone įvyko dar viena masinė avarija.

Kelyje į Ukmergę, kiek pavažiavus nuo Antrųjų Svirnų kaimo Vidiškių pusėn, susidūrė iš karto keturi automobiliai. Avarijoje „dalyvavo“ du „Mercedes“ , vienas „Volkswagen“ ir vienas „Rover“ markės automobiliai.

Pasak liudininkų, avarija įvyko, kai roveris atsitrenkė į priekyje važiavusį mikrautobusiuką „Volkswagen“, smūgis buvo nestiprus, tačiau jo pakako, kad išsviestų roverį į priešpriešinio eismo juostą, kuria važiavo „Mercedes“, būtent šių automobilių susidūrimas ir buvo rimčiausias. Nuo smūgio abiejuose automobiliuose išsiskleidė oro pagalvės. Pirminiais duomenimis, nukentėjo keli asmenys, vienas iš jų be sąmonės buvo prispaustas automobilyje. Ugniagesiai buvo priversti naudoti specialią gelbėjimo įrangą. Apie 18 val. 22 min. žmogus iš sumaitoto automobilio buvo išlaisvintas ir perduotas medikams. Pirminiais duomenimis, bent vienas žmogus išvežtas į ligoninę.

Tuo tarpu mikrautobusas po smūgio trenkėsi į priekyje važiavusi dar vieną mersedesą. Šios dvi transporto priemonės nukentėjo nestipriai. „Mercedes“ vairuotojas „Nykščiams“ sakė, kad automobilį nuo smūgio apsaugojo gale įmontuotas kablys, todėl nuostoliai bus minimalūs, apgadinta tik apdaila.

Kelyje susiformavo kamščiai, nes savaitgalio vakare į Kauną ir Vilnių šiuo keliu vyko daug žmonių. Supratę, kad kelias bus uždarytas ilgam, jie gręžė automobilius, teiravosi, ar yra koks apvažiavimas.

Priminsiu, kad dar viena avarija šiandien įvyko prie Mickūnų tilto.

Linas BITVINSKAS

14 komentarų

 1. Operatyviai ir aiškiai aprašyta istorija lyginant su kita spauda😁

  • kai svogeriai ir politiniai padlaizunai nepadeda, ne tokie ir gudrus 🙂

   • Na i parasyta🙈.geriausiai parasyta tas sakinys. BENT VIENAS ZMOGUS ISVEZTAS I LIGONINE.KAIP SUPRASTI TA ZODI BENT VIENAS?? turbut norejo kad buru visi isvezti ar kaip🙈🙈🙈🙉

 2. roveristas maige raga,faktas.

 3. Važiavųsi.. Grubi klaida,tikrai ne spaustuvės.. Važiavusį

 4. Cia nors aiskiai parasyta,o Anyksta tai nesigaudo net kokia vieta,raso Domeikiu kaime,kur visai ne i ta puse,tik zmones klaidina.

 5. Teko ir man šiandien važiuojant iš Anykščių nuo Riaubynės grįžti iki Kavarsko ir kelionę link Kauno tęsti per Kurklius. Panelė policininkė įspėjo, kad kelias bus uždarytas 3 – 4 valandas.

 6. Kavarckus koki gaistrini geru turi

 7. Iš kur tu sprendi kad ji panelė

 8. Ar matet filmuota medžiaga Kavarsko gaisrininkai net metalui žirkliu neturi nuvažiavo gelbet žmogaus stovi kaip popuasas laukia kol kita gaisrine atvažiuos per tokius Kavarsko gaisrininkus ir numirt žmogus gali vienas aplink mašina vaikśto nežinodamas ka daryt kitas pasislepes nes nieko nemoka daryt baisu ir skaitosi gelbetojai algom paimt ir pamiegot darbe darbo metu apmokymus tokiems reikia padaryt kad žinotu kaip elgtis a to kaip iś medžio iśkryte

 9. Gal gaisrininkas praryjo żirkles kad neturejo o jis nestoras buvo

 10. Nereikia lakstyt blet ir nebus avariju.Dauguna zmoniu kaip gyvuliai vazineja

 11. Tai turejo senai ivykti

  Stebiuosi, kad tik dabar. Pabandykite situo keliu vaziuoti ant 90 km/h sekmadienio pavakare, pamatysit ko nemate

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.